Susan Boyle se poprvé objevila v britském vydání Mam Talent v srpnu 2008. Když v té době vstoupila na jeviště, nikdo v publiku nevěřil, že tato nenápadná a velmi obyčejně vypadající žena středního věku může dosáhnout hudebního úspěchu. Prvních pár slov o písně, kterou Susan zpívala, však stačilo k tomu, aby diváci i porotci věřili v její talent.

Susan Boyle se stala slavnou ze dne na den. Je to příklad, že každý talentovaný člověk má šanci na úspěch, pokud se snaží dostatečně tvrdě. A nezáleží na tom, odkud pochází nebo jak to vypadá. Přestože Susan v té době nevyhrála celé vydání programu, na druhém místě je jednou z nejslavnějších a rozpoznatelných hvězd odvozených z programů tohoto typu. Kromě toho získala celosvětovou slávu.

Nyní se Susan vrátila do fáze Mam Talent v jedinečném vydání Americas Got Talent: The Champions. Toto vydání je určeno účastníkům předchozích verzí programu Mam Talent z celého světa, kteří uspěli.

Nezapomeňte se podívat na její představení, ve kterém představila píseň „Divokých koní“, kterou původně hráli The Rolling Stones. Jedním z porotců, kteří hodnotí její výkon, je Simon Cowell, který o 10 let dříve hodnotil svůj výkon v Británii Gotalent. Cowell řekl Susan po představení: „Neznám jiného účastníka, který by lépe definoval, co je tento program.“

Každopádně se přesvědčte sami:

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z google.com