Některé dívky mohou být opravdu nepříjemné, pomstychtivé, závistivé a škodlivé. Právě proto se o nich říká, že dokážou být megery. Mezi nejnepříjemnějšími ženami vynikají dámy zpod tří znamení zvěrokruhu. Zkontrolujte, zda jste na této černé listině.

1. Štír

To pravděpodobně nikoho nepřekvapuje. Znamení štírů je vždy na vrcholu seznamu, pokud jde o pomstu, žárlivost, nepříjemné chování. Štíři mají mnoho výhod, které nelze podceňovat a skočili by do ohně za svými blízkými. To však nic nemění na skutečnosti, že proti lidem, kteří se jim nelíbí, mohou přinést to nejtěžší dělostřelectvo. Diskrétní kopání děr, promyšlené plány na chladnou pomstu, všechny formy zpožděných zápalných bomb - to je zbraň zvěrokruhu Štíra.

2. Blíženci

Ženy Blíženci jsou největší drbny v celém zvěrokruhu. Mluví o každém a o všem, musí všude strkat nos. Neexistují žádné morální skandály, které by unikly jejich pozornosti. Mají také skvělé znalosti, konverzace s nimi jsou zajímavé, nemůžete se s nimi nudit. Nejhorší je, když si dívka z Blíženců myslí, že jste z nějakého důvodu jejím nepřítelem. Pak o vás nebude vždy vycházet pravá zvěst. Jen aby zničili názor lidí na vás a odradili od vás ostatní.

3. Lev

Lvice jsou opravdu skvělé dívky. Obvykle užitečné, organizované, rozhodné, ochotné pomoci. Pro své přátele a příbuzné jsou to skály, ale také je chrání před veškerým zlem tohoto světa. Ale lvice, kterou někdo urazil nebo zanedbal, se promění v divoké zvíře, které náhle, brutálně, tupě a útočně zaútočí tak, že se krev rozlije (alespoň metaforicky). Nikdo, tak jako Lvice, nedokáže volit slova lépe proto, aby opravdu ublížila.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl