Jsou lidé, kteří mohou odpustit i ty největší zločiny. Někteří však nikdy nezapomínají na zlo, které jim lidé udělali. To jsou čtyři znamení zvěrokruhu. Nikdy neodpustí. Pokud jim ublížíte, je po všem. Nemůžete počítat s druhou šancí.

Někteří neodpustí, protože nemohou jen tak přejít něco, co jim bylo provedeno. Jiní nechtějí odpouštět a dokonce i rádi kultivují svůj odpor. Všichni jsou nesmírně pamatující a velmi citliví na svůj názor. Pokud máte ve svém okolí osobu s takovým znamením zvěrokruhu, raději neubližujte.

Býk

Lidé pod tímto znamením nemohou zapomenout na újmu, která jim byla způsobena. Špatné vzpomínky v nich žijí po dlouhou, dlouhou dobu. Často pěstují ublížení od svých nejranějších let a po celý život. Cítí se nejen hluboce zraněni, ale také zuří. Často se chtějí pomstít. Lítost, i přesto že ta opravdu upřímná, pro ně to nic neznamená a záležitost to nevyřeší. Berou sebe a své pocity vážně a jsou extrémně tvrdohlaví.

Rak

Raci jsou velmi citlivá a velmi emotivní. Je snadné jim ublížit. Neshody s blízkými jsou pro ně velmi obtížné a velmi bolestivé. I malý argument se jich může těžce dotknout. Osoby pod tímto znamení zvěrokruhu jakmile je jim nějak ublíženo, zavírají se. Nechtějí mluvit, vysvětlovat ani přijímat omluvu. Pro ně je toho příliš mnoho a nic to nemůže napravit. Raci nechtějí odpustit ze strachu, že jim tato osoba znovu ublíží. Pociťují tuto bolest opravdu dlouho a doslova jim brání v normálním fungování. Lidé s tímto znamením mají opravdu dobré srdce a chtěli by odpustit a žít v harmonii, ale nemohou to udělat.

Panna

Jsou to velmi nedotknutí lidé. Chovají se vážně smrtelně, snadno se rozzlobí a často se urazí. Mají opravdu těžký charakter, je těžké s nimi vycházet a obvykle nikdo neví, co tím myslí. Slečna neodpustí, když jí někdo ublíží. Nikdy neodpustí nebo nezapomene.

Váhy

Váhy nikdy nezapomínají. Nelíbí se jim konfrontace, proto často předstírají, že je vše v pořádku. Ale moc dobře cítíte, že nic není dobré. Poškozená váha se stává škodlivou a nepříjemnou. Jemně naznačuje, ale odpovídá na všechny otázky, že se nic nestalo a že je vše v pořádku. Stává se, že po mnoha letech lidé z tohoto znamení zvěrokruhu nemohou odolat a explodují. Uvolňují všechny ty křivdy a problémy, které se za tuto dobu nahromadily. Samozřejmě je příliš pozdě na to, aby se něco opravilo.

Hlavní obrázek z onet.pl