Ze všech 12 znamení zvěrokruhu mají tři největší inteligenci. Jsou to rození géniové s ostrou myslí a předpoklady dělat skvělé věci.

1. Štír

Štíři se mohou ocitnout v jakémkoli prostředí. Pro ně je základem pro budování mezilidských vztahů rčení „když se ocitnete mezi vranami, musíte se chovat jako oni“. Je ostříleným pozorovatelem, umí číst řeč těla a snímat signály, že někdo lže. Kromě toho má Štír také vynikající prostorovou orientaci a je talentovaným vizuálním studentem. Pokud byste měli hledat znamení zvěrokruhu Sherlocka Holmese, rozhodně by to měl být Štír.

2. Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou myslitelé, kteří rádi kladou existenciální otázky - ostatním, ale také sobě samým. Dychtivě se učí číst knihy, navštěvovat přednášky, zapisovat se do kurzů a vést nekonečné rozhovory s úřady z různých oborů. Vodnář na jakémkoli předmětu je schopen mluvit, specializovat se na interdisciplinární obory. Výhodou Vodnáře je také velká kreativita. Pravděpodobně z tohoto znamení byl seriál McGyver.

3. Panna

Panna má velmi prostornou mysl a miluje se učit. Je to skutečný koumák s logickou myslí. Když se Panna chce něco naučit, není to pro ni ani zdaleka těžké. Panna může zůstat vzhůru celou noc jen aby si přečetla učebnici fyziky nebo studovala design vesmírné rakety se zrudlou tváří. Je zde jedna podmínka: Slečna musí chtít prozkoumat předmět. Co jí nezajímá, jakoby neexistovalo. Příkladem tohoto znamení může být Hermiona Grangerová ze série Harry Potter.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl