MÍSTO 5: PANNA

Panna přišla na páté místo. Heslo Panny je: v manželství se musíte dívat ne jeden na druhého, ale stejným směrem. Velice podporuje svého manžela, je to nejlepší kamarádka. Ne pro její romantické poryvy srdce - chce bezpečí. Velmi se o své blízké starají. Jejich rodina musí mít pocit bezpečí a existence.

MÍSTO 4: BÝK

Čestné čtvrté místo obsadila manžel ženy Býka. Jakmile se rozhodnete oženit, můžeme si být jisti, že to bude mírový, vyspělý a silný vztah - hlavně finanční. Býci rádi hýčkají sebe a své blízké. Erotická sféra jejich života je pro ně velmi důležitá. Nemají rádi poloviční opatření a raději si vyberou dlouhodobý vztah, ve kterém se partneři znají navzájem a jsou šťastní. Rodina je pro ně důležitá a obvykle sní o spoustě dětí.

MÍSTO 3: KOZOROH

Kozorozi jsou ženy, které znají recept na rodinné štěstí. Perfektní člověk si musí vzít perfektní ženu. Jednoduché, že? Jsou vynalézavé, hospodárné, pracovité a ekonomické. Sní o dobrém manželovi, o spoustě dětí a krásném domě, o který se mohou postarat.

MÍSTO 2: VODNÁŘ

Paní Vodnářky jsou zvláštní směsice praktičnosti, smyslnosti a spirituality. Jsou velmi kreativní a rády ovlivňují své okolí. Navždy mladé, navždy krásné, navždy překvapivé. Vodnář věří, že skutečný pocit nepotřebuje papír. Jsou zřídka monogamní, ale nepovažují mimosmluvní záležitosti za zradu - je to jen sex – přecijen ony se oddaly.

MÍSTO 1: RAK

Paní Rak je moudrá a krásná žena. Je také skvělá hostitelka, stará se o děti, všichni ji obdivují. Také tchán. Vždy bude podporovat jejího manžela a zkusí ho potěšit. Kultivují rodinné tradice. Na stěnách jejich domovů můžete často vidět sbírku rodinných fotografií. Dychtivě organizují a účastní se rodinných setkání. Vánoce v jejich domově jsou setkání mnoha generací - obvykle hlučné a veselé.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl