Naše podvědomí má mnoho tajemství. Často si nedokážeme vysvětlit naše rozhodnutí. Ale odhalují hodně o naší osobnosti.

Níže je šest různých stromů. Vyberte prosím jeden z nich. Neváhejte příliš dlouho. Vyberte první, který vás upoutá. Vaše rozhodnutí nebude náhodné. Každý strom má své specifické znaky. Tento jednoduchý test vám umožní naučit se něco nového o sobě.

Strom číslo 1

Pokud vaše volba padla na strom s malými růžovými květy zdobícími větve, vyznačuje se vám odpovědnost a smysl pro humor.

Nebudete utíkat před životními výzvami, čelíte jim statečně. Můžete se na vás spolehnout. Jste spolehlivý, důvěryhodný a ohleduplný člověk. Velice si ceníte pořádku, systematičnosti a bezpečnosti. Nelíbí se vám chaos, hádky a časté změny. Někdy jste vedeni pohodlím a až příliš často dáváte přednost míru než správnému rozhodnutí. Z tohoto důvodu vám často chybí důležité věci.

Lidé vás milují pro Váš humor. Máte úžasný dar zmatku. Smysl pro humor je jedním z vašich nejsilnějších bodů.

Strom číslo 2

Společenští a přátelští lidé si vyberou mezi zelenými listy strom plný jablek. Máte lidi velmi rádi a potřebujete je ve svém okolí. Rádi vám poradí nebo pomohou. Jste opravdu skvělý posluchač a nechybí vám empatie. Osamělost způsobí, že začnete usychat jako rostlina bez vody.

Vyznačuje se vám také mimořádná flexibilita a schopnost přizpůsobit se situaci. Nebojíte se změn a můžete je snadno zvládnout. S tokem často chodíte příliš a sledujete současné trendy. Ztratíte svou individualitu. Být originál nebyl nikdy vaší prioritou, ale někdy stojí za to vzdorovat nebo dostat svou vlastní cestu. Nemusíte se shodovat na všem a ne každá revoluce přináší něco dobrého.

Strom číslo 3

Lidé, kteří vybírají strom se svěží korunou zelených listů, se mohou pochlubit velkým intelektem. Máte velmi vysoké IQ a nadprůměrné schopnosti. Vyznačujete se brilancí, vytrvalostí a schopností logicky myslet. Můžete odvodit a předpovídat. Vždy se poučíte z chyb a ještě častěji se jim můžete vyhnout předem. Jste typ myslitele a intelektuála. Vaše mysl je obrovský dárek. Můžete ho použít na maximum, ale necítíte se jako vynikající jedinec. Schopnosti, které máte, jsou pro vás přirozené a zřejmé.

Lidé si cení vaší štědrosti a ochoty velmi pomoci. Rádi se podělíte, ať už se jedná o zkušenosti nebo materiální věci. Víte, že dobré výnosy a peníze se v oběhu cítí nejlépe.

Strom číslo 4

Strom s barevnými a ozdobnými kruhy si nejčastěji vyberou extrémně kreativní a citliví lidé. Jsou to skuteční umělci. Vyznačují se originalitou, vynalézavostí a estetickým smyslem. Patříte k lidem, kteří vynikají v davu. Vaše nekonvenčnost je viditelná z dálky.

Často hledáte řešení, kde by to nikdo jiný nehledal. Objevíte nové silnice a nebojí se sejít z cesty. Díky vaší citlivosti máte skvělou intuici. Vede vás životem. Důvěřujete svým předtuchám více než racionálním prostorům. Na rozdíl od vnějších okolností jste velmi silná osoba, která ví, co chce, a je schopna ji neustále vytrvat. Obvykle si vyberete docela nestandardní způsob, ale dokážete dosáhnout svého cíle.

Strom číslo 5

Vaše volba padla na strom se čtyřmi barvami listů? To znamená, že jste velmi spravedlivý a vytrvalý člověk. Vyčníváte svým mimořádným odhodláním a vůlí. Díky své vytrvalosti a usilovnosti vždy dosáhnete svých cílů a splníte svěřené úkoly. Jste povinná a zodpovědná osoba, na kterou se můžete spolehnout.

Pokud už si něco zamanete, dosáhnete toho chtě nechtě. Dodržování slibů a plnění vašich povinností je pro vás prioritou. Nemůžete je nechat jen tak plynout. To často ovlivňuje vaše zdraví a mezilidské vztahy.

Strom číslo 6

Lidé, kteří označují strom s velkými barevnými květy, se vyznačují obrovskou fantazií v kombinaci s mimořádnou přesností. Tato sada funkcí vám dává šanci být velkým úspěchem v práci. Kreativita plus logika a usilovnost jsou perfektní kombinací. Můžete se dívat mimo krabici, ale zároveň vám neuniknou fantazie. Tvrdě chodíte po zemi, ale nejste na značených cestách. Tyto vlastnosti vám pomohou věnovat se vědecké kariéře, ale ocitnete se také v kreativnějších profesích, jako je architekt nebo módní návrhář. Pod vaší rukou jsou opravdu brilantní projekty. Netradiční, ale zároveň prakticky a promyšleně.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl