Někteří lidé jsou prostě toxičtí. Být kolem nich neslouží nikomu. Představují negativní atmosféru a mistrovsky kazí humor. Dokážou dokonale podnítit obavy a pečovat o negativní pocity. Rychle a efektivně přeměňují radost z hněvu, vytvářejí zmatek a demotivují. Je lepší se od nich držet dál.

Všichni máme klady a zápory, ale těchto 5 znamení zvěrokruhu se vyznačuje extrémně ošklivou a obtížnou povahou. Ničí všechno a všichni kolem. Navíc to dělají velmi chytrým a zahaleným způsobem. Někdy je těžké to vědět, protože zvládají manipulační techniky.

Ryby

Citově se zastavili na úrovni dítěte. Vydírají, lžou, klamou a iniciují argumenty. Udělají cokoli, aby v tuto chvíli dostali to, co chtějí. Nejhorší je, že někdy jde o maličkosti. Ale pro Ryby to nevadí. Okamžitě vytáhnou živou munici. Přes mrtvé do cíle - to je jejich motto.

Nezajímají se o pocity ostatních lidí. Vidí jen sebe a myslí jen na své vlastní potřeby a rozmary. Považují všechny kolem sebe za nástroje k dosažení svých vlastních cílů nebo překážek, které musí být odstraněny.

Blíženci

Lidé pod tímto znamením pohrdavě zacházejí s každým kolem sebe. Cítí se lépe a ani se to nesnaží skrýt. Navíc jsou vždy nespokojeni. Vyzařují negativní energii na kilometr. Nic se jim nelíbí. Jejich extrémní pesimismus je nesnesitelný. Mohou psát černé scénáře celé hodiny. Mistrovsky kazí humor. Vždy přehlížejí dobro a přehánějí špatné věci.

Milují zatěžovat ostatní svými problémy. Stále si stěžují na to, jak nešťastní a zranění jsou a jak hrozný je svět. Celý den se omlouvají a všechno je činí smutnými. Ať už děláte cokoli, dvojčata vám budou stejně ublížit. Jsou velmi chytří, aby se všichni cítili provinile. Nemohou vydržet radost a štěstí, udělají cokoli, aby je zničili.

Býk

Milují, když se o ně ostatní starají. Záměrně se v noci nevracejí, telefon vypínají a zanechávají zoufalé dopisy na rozloučenou. Stále mluví o svých sebevražedných myšlenkách a vážných zdravotních problémech. Pravidelně podléhají nervovým poruchám a mají hlubokou depresi. Udělají cokoli, aby vzbudili zájem a lítost.

Panna

Panny jsou přesvědčeny o své nadřazenosti a dokonalosti. Vždy vědí všechno nejlepší a mají pravdu. Milují poučovat a kritizovat ostatní. Mohou do komplexů umístit i sebevědomějšího člověka. Cokoliv uděláte pro Pannu, bude vždy příliš malé a špatné.

Lidé pod tímto znamením pocházejí z chyb. Na každém vidí chybu samozřejmě, kromě sebe. Jsou perfektní a tvrdě pracující na opravě světa. Hodně o tom mluví. Cílem je, aby se publikum cítilo provinile a přesvědčilo je, že jsou beznadějní. Rádi si ze sebe udělají mučedníka.

Beran

Být v jejich společnosti je velmi emotivní a vyčerpávající. Stejně jako Blíženci rádi za své problémy obviňují ostatní. Beran je chodící neštěstí. Nemají kontrolu nad svými emocemi a často explodují hněvem. Jsou také nesmírně střední a škodliví. Ovládají nejslabší místa a útočí tam. A to vše pod ochranou vlastní tragédie. Jsou vždy vysvětleny obrovskými emocionálními problémy.

Lidé pod tímto znakem ideálně ilustrují přísloví, že peklo je dlážděno dobrými úmysly. Vždy mají krásné úmysly. Čím lepší, tím větší zlo způsobí. A za to se nikdy necítí vinni.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl