Hádky, létající talíře, slzy, hysterie, oběti a blázni - to je jejich každodenní chléb. Takové chování prakticky nepraktikují jiní zástupci zvěrokruhu. Jsou vyhrazeny pro čtyři milovníky každodenních dramat. Jsi mezi nimi?

1. Rak

Nesporný král tichých dnů a pasivně agresivního postoje, který se může litovat takovým způsobem, že vaše srdce z něj doslova pukne. A opravdu k tomu nepotřebuje žádný zvláštní důvod. Pro raka může být cokoli důvodem k dramatu. Miluje poslední slovo a říká: „Nemůžu uvěřit, že mi to můžeš udělat!“ I když jde o něco tak bezvýznamného, ​​jako je přidání mléka do kávy, i když má rád černou.

2. Beran

Mistr dobrodružství v italském stylu. Vybuchne za zlomek vteřiny a nic jej nemůže zastavit. Je to jako beran, který řve. Pokud by ho měl kreslit karikaturista, měl by určitě v uších pár kouře. Beran se hádá o všem a dělá to s velkým nadšením.

3. Lev

Pěší přestupek majestátu. Nemusíte se ani moc snažit, aby si myslel, že jste ho urazili. A pak začnou křivdy, pláč, prosklené oči a hrdě zvednuté čelo. Lev je typ, který vám jeho postoj jasně ukáže, že je příliš silný na to, aby se ohnul pod tíhou velké škody, která mu byla způsobena, ale víte, že jste udělali něco nepředstavitelně špatného!

4. Blíženci

Dvojčata milují dramata a skandály. Pokud cítí žárlivost, nebo uděláte něco, co se jim nelíbí, nebo vás prostě nemají rádi, pak se musíte připravit na válku do kopce. Bude to spočívat v tom, že se začnou šířit pomluvy o vás a tahat na vás prasárny. Celé vaše okolí vás bude mít za podlého člověka a vaše vina vzroste do neuvěřitelných rozměrů.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl