Vědci konečně dokázali, že naše barva očí svědčí o zvláštnostech osobnosti! Ukazuje se, že barva duhovky poněkud podmiňuje specifické chování. Vědci ze Švédska vysvětlují, že oko má mnoho neurologických souvislostí s mozkem, a tudíž neobvyklou kombinaci barvy duhovky a charakteru. Naučte se něco nového o sobě.

1. Tmavé (černé, hnědé) oči

Lidé s tmavýma očima jsou zrozenými vůdci. I když si to neuvědomují, ostatní v nich intuitivně cítí silnou osobnost. Tmavá barva duhovky znamená v těle velké množství melaninu, a tedy mnohem více energie. Tmaví lidé jsou docela živí a jejich mozek pracuje efektivněji a rychleji. Jsou také poněkud záhadní.

Je zajímavé, že bylo prokázáno, že lidé s tmavýma očima potřebují méně spánku než ostatní, ale je pro ně mnohem těžší vstávat ráno. Další funkcí je dobře vyvinutá asertivita a ... příjemná pro životní prostředí.

Obrázek z podaj.to

2. Oříškové a jantarové oči

Tato barva očí je nejobtížnější popsat, protože má mnoho podob. Jakmile se přiblíží k zeleni, jindy je zlatá ... Podle vědců se tato složitost promítá i do složité osobnosti. Lidé s touto barvou očí jsou určitě jedineční, citliví a docela záhadní. Vyznačují se také nezávislostí a sebevědomím. Vykazují velkou spontánnost.

Nicméně, podle Dr. Leach z Austrálie, tato jedinečná barva očí byla vytvořena v důsledku ... poruch jater, a proto není překvapivé, že lidé s hnědýma očima mají větší pravděpodobnost trávicích problémů.

Obrázek z podaj.to

3. Modré oči

Ti, kteří mají modré oči, jsou bezpochyby sexy, ale ne nutně chytří. Mají sklon ke snění. Interně jsou velmi silní a mohou nést více než lidé s jinou barvou duhovky. Mají také silnou hlavu a alkohol jim nezpůsobuje zvláštní újmu. Vědci také zjistili, že navzdory jejich zjevné otevřenosti jsou docela introvertní.

Obrázek z podaj.to

4. Oči šedé

Máte-li šedé oči, je s vámi stejný problém jako u lidí s oříškovými duhovkami - je těžké vás definovat. Vědci připisují lidem s šedýma očima výjimečnou loajalitu. Protože šedé oči jsou variantou modrých očí, jsou šedé oči považovány za odolné proti bolesti. Mohou se také chovat správně v každé situaci.

Obrázek z podaj.to

5. Zelené oči

Sexy, tajemná i kreativní - to jsou lidé se zelenýma očima. Souvisí to se skutečností, že zelenooký lidé jsou nepředvídatelní a originální, ale vyznačují se také mírem.

To je všechno o vědě. A jaké jsou vaše postřehy?

Hlavní obrázek z podaj.to