Jsou jako víno - čím starší jsou, tím vznešenější, krásnější, ochotnější a lákavější. Tři znamení zvěrokruhu mají dar, díky kterému jsou v průběhu let elegantně starší a dokonce se stávají přitažlivějšími. Které znamení jsou?

1. Kozoroh

V jejím mládí, introvertní, komplexní, schovávala se ve své skořápce a bála se podívat do očí druhých. Když přesáhne 30, podstoupí neuvěřitelnou proměnu. Vzkvétá, začíná se kolem ní šířit elegantní kouzlo, získává životně důležitou energii a sebevědomí. Kozoroh potěší svým stylem a rafinovanou milostí až do stáří. Vrásky na jeho tváři nedeformují, ale posilují jeho autoritu. Stárnoucí Kozoroh vypadá příjemně.

2. Střelec

Je to věčné dítě, neustále se chichotá, hraje se životem, aktivní a radostné. Na její tváři není věk až do pozdních let. Veselá osobnost Střelce znamená, že mu je vždy dáno mnohem méně let, než má ve svých záznamech. Má vrásky, ale většinou napodobuje - jsou to kožní záhyby v místech, které vytvářejí jeho široký úsměv. Kromě toho má Střelec i ve stáří veselé, živé oči.

3. Štír

Vaše planeta je Pluto - planeta obnovy a regenerace. Díky tomu vám čas skutečně stojí. Štíři jsou ti lidé, kteří se setkali na ulici po 20 letech stále vypadají úplně stejně. Čas je k vám velmi laskavý, což je také částečně způsobeno tím, že skrýváte své emoce. Nejste příliš expresivní, nemusíte se mračit, nesmíte se příliš často. Takže vrásky obcházejí vaši tvář na dlouhou dobu.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl