Ukázalo se, že si můžete přečíst vše od hvězd. Už jsme si zvykli na informace o budoucnosti, milostných vztazích a finančních záležitostech. Do té doby existuje stále mnoho věcí, které můžete konzultovat s horoskopy. Zkontrolujeme, co nám říkají o ... účesech. Šek! Samozřejmě s mrknutím!

BERAN: vášeň pro změnu

KARIÉRA je další způsob, jak může paní Beranová zdůraznit její nezávislost. Odvážně propaguje svůj vlastní styl a její oblíbený účes je obvykle moderní, odborně ostříhané krátké vlasy se silnou avantgardní linií. Paní Aries se ráda mění, experimentuje s barvami, takže často šokuje své okolí planoucí červenou barvou nebo inovativním účesem. Neexistuje žádná trpělivost pro pěstování vlasů nebo pro připínání složitých housek, styling štětce atd. PÉČE Její každodenní péče o vlasy je proto omezena na časté mytí a používání kondicionérů, které jim dodávají lesk a zdravý vzhled.

Býk: daleko od avantgardy

Sestřih býka je známá svým konzervativním vkusem a vyhýbá se tomu, aby byla v avantgardě. Žádné údery jedné sezóny, podivné rány, neonové hroty, plastové klipy atd. Pokud již používáte dekorace, musí to být vysoce kvalitní předměty, např. Tortie. Málokdy se rozhodne změnit svůj účes drasticky. Z velkého zvonu svádí hlavu do rukou zkušeného kadeřníka. Obvykle se jedná o osobu, která se zabývá vlasy po celá léta. Může být potěšující a obtížné potěšit. PÉČE Paní býka si cení přírodních metod péče. On má pravdu. Její vlasy jsou obvykle docela silné, ale tenké, obvykle vyžadují jemné ošetření. Snadno se ničí a suší.

Blíženci především zábava

Vlasová móda pro ni znamená především dobrou zábavu, tak odvážně, jak šaty mění styly vlasů a barvu vlasů. Včera plamenný červenec, dnes v klidném stínu tmavě blond. Neohýbá se paruky, příčesky, omyvatelné barvy a barevné inkousty. Když se účes stane módním, je těžké odolat pokušení zjistit, zda se to změní v obličeji. PÉČE O její vlasy jsou jemné. Netrpělivě používá kondicionéry, posiluje ošetření a sleduje kosmetické novinky, které umožňují kadeřům získat zdravý vzhled.

RAK: připoutání k minulosti

KADEŘNICTVÍ Paní raka je připoutaná k minulosti, takže vidět její vlastní odraz v zrcadle - změněný novým účesem - může být pro ni skutečným šokem. Takže pokud se chce zbláznit, obvykle to dělá postupně. Nejprve trochu změní účes, pak se odváží zesvětlit nebo ztmavnout atd. Obecně její vlasy nejsou příliš kvetoucí a vyžadují pečlivou péči. Slabou stránkou je jejich nízká náchylnost ke stohování. Obvykle je tedy nejvhodnější pro účesy hladkých vlasů, svázané, svázané ve skromném, ale elegantním bobu těsně nad zátylkem. Při větších příležitostech upřednostňuje romantický styl, připnuté květiny nebo diskrétní dekorace.

Lev: Účes je důvodem hrdosti

Účes - Lidé, jejichž slunce překonalo lví znamení, když se narodili, nesou hrdě hlavy a jejich vlasy jsou někdy stejně působivé jako hříva afrického příbuzného. Příroda jim obvykle dává velkoryso, a pokud má paní lvanějaké drobné nároky na tvůrce, neváhá použít kadeřnické triky. Záměrně obarví vlasy, vybere zvýraznění, balzám. Nemá strach z nutnosti stohování nebo modelování. PÉČE Ona je nadšencem produktů péče - kondicionérů, tonik, oplachů. Ve své koupelně mají obvykle velkou sbírku. Neměla by však používat sušičku příliš často a vystavovat vlasy slunci.

Panna: nejprve funkce

Sestřih: Smysl pro estetiku panenských rebelů proti honosným vlasům a ty, které vyvolávají dojem, že jsou dílem hurikánu. Jednoduchost, funkčnost, snadný styling - nutí ji vybrat čistou, nekomplikovanou linii založenou na dokonalém střihu. Jeden pohyb hlavy a každý pramen přistávají na správném místě. Pro zvláštní příležitosti rozhoduje o extravagantnější barvě, třpytce nebo barevném gelu. Nemá rád dekorace. Místo toho mu záleží na zdraví jeho vlasů. PÉČE Kromě používání živin si pamatuje také polykání vitamínů a mikroprvků, které mají příznivý vliv na jejich stav. Její vlasy jsou proto dobře upravené, i když nejsou nejsilnější nebo nejsilnější.

Váhy: především

Účes: Toto je také nejvyšší priorita. Dává přednost účesům, v nichž hraje důležitou roli účes, zajímavá barva, odrazy získané pomocí balíku. Často nosí dlouhé vlasy, protože se cítí nejlépe v dámských účesech a může využít možnost časté změny účesu. Z velkého zvonu si může dovolit extravaganci a dokonce i trochu šílenství - copánky, složité housky a copánky, příčesky, prodloužení vlasů. Samozřejmě ví, že mohou být opravdu krásné, pouze pokud jsou zdravé. PÉČE O Pečuje o nedodržování kosmetických novinek, které dobrovolně používají ošetření. Příroda se k ní chová laskavě a dává jí hezké vlasy, které jsou také dobře položeny.

Štír: Šílenství čas od času nebude bolet

Účes si každý den cení přirozenosti a často nosí dlouhé vlasy, volné nebo svázané v copu, ale při zvláštní příležitosti si může dovolit šílenství nebo dokonce provokaci - omyvatelné tetování na oholené hlavě, paruku vaudeville. Nemá však ráda ošuntělé a kojenecké dekorace - luky, umělé květiny a plastové klipy. PÉČE Péče o vlasy, ale bez nadsázky. Omezuje se na šampon a takový kondicionér pečlivě vybraný pro individuální potřeby a čas od času na regenerační masku. Scorpionovy vlasy nemají rádi příliš mnoho kadeřnických procedur, zejména permanentních. Jejich slabou stránkou je také tendence být mastný.

Střelec: svoboda a přirozenost

Sestřih - Pokud příroda dala jejím krásným vlasům, což se často stává, umožňuje jim to stylovat volně a pouze čas od času opravuje jejich linii. Jsou-li méně svěží, sníží je bez lítosti. Má vrozený smysl pro styl, takže její účes obvykle dobře ladí s celou postavou, způsobem, jakým se pohybuje a obléká. Také ve slavnostním vydání zaujme její hlava svou nenáročností a přirozeností. PÉČE Nicméně, Střelec, který má rád sport, je někdy neopatrně vystaven škodlivým účinkům slunce nebo mořské vody. Proto by se měla zajímat o regeneraci, ochranu a především kosmetiku.

Kozoroh: punc klasické a elegance

Sestřih - Její chuť je spíše konzervativní. Každý den nosí vlasy ve formě, která se snadno používá - rovné vlasy, krátké nebo polodlouhé vlasy. Má rád rány, hladké buchty. Někdy vědomě preferuje retro styl - dvacátá nebo třicátá léta. Účes pro zvláštní příležitost je pro ni směsicí sofistikovanosti a klasické elegance - buchta zdobená brokátem nebo elegantní sponkou do vlasů, hladký, lesklý účes spojený s brilantností. PÉČE Kozoroh dokonale chápe, že každodenní péče o vlasy je podmínkou jejich zdraví a krásy. Nevěří však v nádherné ošetření a kosmetická odhalení. Preferuje byliny a ekologická specifika, i když účinky musely čekat déle.

Vodnář: konzervativní, ale nápaditý

Sestřih - Obvykle věrné svému účesu lze dokonce říci, že je v této záležitosti docela konzervativní. Proto si vybírá kadeřnictví pouze tehdy, když něco hraje svou duši silněji a když se chce změnit. V takové situaci často očekává vynalézavost, přesné rady a návrhy zkušeného odborníka. Skvělá cesta ven pro Aquatic Girl je příležitost nechat svou fantazii běžet zdarma. Existují původně připnuté koky, voskované asymetrické oddíly. PÉČE O její Achillovou patu je nedostatek pravidelnosti v péči o vlasy. Proto je pro ni obtížné dokončit nutriční ošetření, které její vlasy často vyžadují, což je křehké povahy.

RYBY: věrné vašemu vkusu

Sestřih - Výběr účesu se řídí vlastními kritérii a současná móda je pro ni pouze inspirací. Cítí se nejlépe v přírodních, mírně romantických a ženských účesech, i když nemusí nutně vyžadovat dlouhé vlasy. Při zvláštních příležitostech se může rozhodnout změnit barvu, linii a dokonce i přilepit vlasovou část, ale dává přednost tomu, aby se vyhnul účinku, který je velmi nápadný. PÉČE Rybí vlasy, obvykle jemné a málo citlivé na styling, vyžadují obratnou péči, vhodné šampony a kondicionéry, které zlepšují jejich stav, ale nezpůsobují zátěž a mastení.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl