Od nového roku jsme často doprovázeni mořem usnesení a očekávání. Sníte o novém bytě, výletu na rájský ostrov nebo kabelce od nejmódnějšího návrháře? Pokud se vaše znamení zvěrokruhu shoduje s jedním z těch, které jsme popsali, letos si nebudete stěžovat na prázdnotu ve vaší peněžence nebo na svém bankovním účtu - ani na okamžik!

Který z nás by nechtěl zadat bankovní účet a vidět deset nul za desetinnou čárkou? Tyto znamení zvěrokruhu v roce 2020 si nebudou muset dělat starosti s tím, že nebudou stačit na výdaje i potěšení. I když to neznamená, že další znamení zvěrokruhu potleskají chudobou, můžeme jednoduše závidět čtyřem šťastlivcům!

Lev (23.07 - 23.08)

Oheň je lví symbol a strážcem tohoto znamení zvěrokruhu není nikdo jiný než samotné slunce. Stejně jako král džungle i Lvi rádi přitahují pozornost. Ačkoli to často dělají s pomocí úspěchů a dobrých skutků, někdy mohou dokonce zatěžovat své zdraví, jen aby se zapsali do něčí paměti. V roce 2020 se lvi budou více zaměřovat na sebe. Začnou oceňovat rutinu, důslednost a zdravotní péči. Díky tomu, že všechny jejich plány budou realizovány od A do Z, bez zbytečného rozptylování, které často doprovázelo hledání pozornosti, se budou cítit sebevědomě a zdravě, což se promítne do jejich energie pro akci.

V roce 2020 lvi buď převedou svůj zájem o zdravý životní styl na rozvoj tímto směrem, nebo využijí svou vitalitu k odvaze učinit krok, o kterém uvažují už dlouhou dobu. Kombinace vytrvalosti a energie se promění v zisk - jsou to úspěchy, které se u Lva ukážou jako plné naplnění, a akce přitahují více než jeden pohled, který si Lvi přejí.

Ryby (19/02 - 20/03)

Podíváme-li se na symbol, který představuje toto znamení zvěrokruhu, neuvidíme jednu, ale dvě ryby. Říká se, že znamenají dualitu, která vyplývá ze skutečnosti, že lidé narození pod tímto znamení zvěrokruhu přicházejí na svět na přelomu zimy a jara. A co víc, každá ryba čelí jiným směrem. Co to v praxi znamená? Jste všude. Milujete trávení času ve společnosti, povídání a navazování nových přátel.

Během rozhovorů s jedním z nově potkaných lidí se vám v hlavě zrodí skvělý obchodní způsob. Buď přeměníte v podnikání jednu ze svých vášní nebo nápad, který ve vás dlouho seděl, nebo se rozhodnete pro něco zcela inovativního, něco, co bude skokem do hluboké vody - to je to, co ryby mají nejvíc! Bez ohledu na to, kterým směrem jdete, s pomocí blízkých budete schopni dosáhnout opravdu působivých věcí. Drž to dál!

Rak (22.06 - 22.07)

Začátkem tohoto znamení zvěrokruhu začíná také kalendářní léto. Temperament raků může překvapit až červnové teplo, které nikdo neočekával. Přestože Raci jsou denně velmi tajní a citliví, pokud se rozhodnou, dělají to naráz bez ohlédnutí! Letos se Raci zaměří na vlastní rozvoj a podrobně se podívají na ty, kdo je omezují. Tím, že vyloučí takové lidi z jejich okolí, Rak vezme vítr do jejich plachet.

Budou spontánnější, budou zkoušet nové věci a rozvíjet své schopnosti. Díky rozvoji jejich dovedností v roce 2020 se jejich účet bude stejně usmívat jako Raci. Povýšení? Vše je pro vás otevřené a bude vaším klíčem k úspěchu!

Střelec (22/11 - 21/12)

Lidé, kteří se narodili v bezútěšném listopadu nebo chladném prosinci, jsou na rozdíl od vystoupení extrémně optimističtí ohledně světa. Strážcem Střelců, protože o nich mluvíme, je Jupiter, což je planeta, která se ztotožňuje s vědou, vývojem a zvědavostí světa. Střelci milují růst. Čtěte knihy, procházejte články, sledujte filmy nebo získejte znalosti v praxi - například při cestování.

Právě oni se mohou ukázat jako recept na Střelce, aby našli inspiraci a motivaci jednat, což mu ve skutečnosti přinese skupinu úspěchu. Úspěch bude naplněn hrdostí a pozitivní přístup ke světu usnadní střelcům riskantní rozhodnutí. Vyplatí se tak dobře! Přestože riziko může někdy způsobit mnoho škod, pro Střelce bude v roce 2020 velmi snadné!

Hlavní obrázek z ofeminin.pl