Jsou lidé, kteří mohou odpustit i ty největší zločiny. Někteří však nikdy nezapomínají na zlo, které jim bylo způsobeno. To jsou čtyři znamení zvěrokruhu. Nikdy neodpustí. Pokud jim ublížíte, je po všem. Nemůžete počítat s druhou šancí.

Někteří neodpustí, protože nemohou jen tak přejít jednání, s jakým s nimi bylo zacházeno. Jiní nechtějí odpouštět a dokonce i rádi kultivují svůj odpor. Všichni jsou nesmírně pamatující a velmi citliví na svůj názor. Pokud máte ve svém okolí osobu s takovým znamením zvěrokruhu, raději neubližujte.

Býk

Lidé pod tímto znamením nemohou zapomenout na újmu, která jim byla způsobena. Špatné vzpomínky v nich žijí po dlouhou, dlouhou dobu. Často pěstují zranění od svých nejranějších let a po celý život. Cítí se nejen hluboce zraněni, ale také zuří. Často se chtějí pomstít. Je mi líto, i když to říkám celým svým srdcem, pro ně to nic neznamená a záležitost to nevyřeší. Berou sebe a své pocity vážně a jsou extrémně tvrdohlaví.

Rak

Raci jsou velmi citliví a velmi emotivní. Je snadné jim ublížit. Neshody s blízkými jsou pro ně velmi obtížné a velmi bolestivé. I malý argument se jich může těžce dotknout. Osoby pod tímto znamením zvěrokruhu, když jsou zraněni, uzavírají se. Nechtějí mluvit, vysvětlovat ani přijímat omluvu. Pro ně je toho příliš mnoho a nic to nemůže napravit. Raci nechtějí odpustit ze strachu, že jim tato osoba znovu ublíží. Pociťte bolest a lítost po velmi dlouhou dobu, která jim brání v normálním fungování a cítí se v nej neočekávanějších okamžicích. Lidé s tímto znamením mají opravdu dobré srdce a chtěli by odpustit a žít v harmonii, ale nemohou to udělat.

Panna

Jsou to velmi nedotknutí lidé. Chová se vážně smrtelně, snadno se rozzlobí a často se urazí. Mají opravdu těžký charakter, je těžké s nimi být a obvykle nikdo neví, co tím myslí. Slečna neodpustí, když jí někdo ublíží. Nikdo neodpustí nebo nezapomene.

Váhy

Váhy jsou velmi dobře pamatující. Nelíbí se jim konfrontace, proto často předstírají, že je vše v pořádku. Ale cítíte se dobře, že nic není dobré. Poškozená váha se stává škodlivou a nepříjemnou. Jemně tlačí kolíky, ale odpovídá na všechny otázky, že se nic nestalo a že je vše v pořádku. Stává se, že po mnoha letech lidé z tohoto znamení zvěrokruhu nemohou odolat a explodují. Uvolňují všechny boleseti a stížnosti, které se za tuto dobu nahromadily. Samozřejmě je příliš pozdě na to, aby se něco opravilo.

Hlavní obrázek z onet.pl