prosadit své způsoby končí neúspěchem pro ty, které si vybrali. Jsou tvrdohlaví osli. Víte, co je spojuje? Znamení zvěrokruhu! Seznamte se s pěti nejodolnějšími muži horoskopem.

1. Kozoroh

Docela sympatický, klidný, nekonfliktní typ, můžete s ním vyjít. Pokud nemá jiný názor než váš. V této situaci je případ ztracený předem. Výrok „tvrdohlavý jako osel“ musel vymyslet někdo, kdo nezná astrologii. Mnohem blíže k pravdě by byla věta „tvrdohlavá jako koza“. Když se to zhroutí, nic neděláte. Můžete to rovnou nechat plavat, protože si jen rozdrásáte nervy.

2. Panna

Povinná, vstřícná, orientovaná na rodinu, péči. Uvaří vám večeři, uklidí doma a nikdy nezapomene na výročí. Ale zkuste ji přesvědčit, aby změnil názor nebo udělal něco, co nechce ... Pak Pannu opravdu rozrušíte. Vznikne prvek chaosu, pro který v jeho pedantské realitě není místo. Nic nedostanete, ale i přesto budete potrestán. Nestojí to za to.

3. Lev

Charismatičtí, vášniví přátelé mu budou závidět. Vždy vypadá skvěle, dokáže okouzlit každého a zachází s vámi jako s jeho klenotem v koruně. Dokud nezačnete od něj něco požadovat. Pokud si myslí, že se mýlíte a pravděpodobně ano, můžete mluvit ke zdi. Je to Lev, kdo ví nejlépe, co dělat a jak. Nebude se to ohýbat pod Vašimi argumenty, zapomeňte na to.

4. Vodnář

Nebudete se s ním nudit, ale naučíte se mnoho nových věcí. Možná vám nebude věnovat dostatek času, ale vaše setkání budou velmi intenzivní. Pokud chcete něco změnit, zjistíte, že něco může udělat jinak nebo začít vyjednávat podmínky, Vodnář se okouní. Jeho vize reality je dobrá a nechce riskovat, že ztratí status quo.

5. Býk

Můžete se na něj spolehnout, stará se o vaše blaho, respektuje potřeby, stabilitu hodnot. A on má rád všechno, tak jak je. Cokoli spojené se změnou se setká s odporem Býka. To se mu moc nelíbí, protože pak ztratí půdu pod nohami. Můžete se ho pokusit přesvědčit, ale bude to mučení. Nikdy jej nestavějte před hotovou věc. Sázejte na metodu malých kroků. Velmi malých!

Hlavní obrázek z magia.onet.pl