Chvíli se zamysli a přemýšlej o tom, kolikrát jsi někoho posuzoval na základě jeho fyzického vzhledu? Myslím, že bez ohledu na to, jak jsme milí a moudří, nevědomky vytváříme předpoklady o lidech, o nichž nic nevíme. Je to lidská přirozenost. Nejčastěji se ukazuje, že jsme se mýlili, a pak se cítíme hloupě, že jsme někoho považovali za špatného.

Toto je další příklad, proč bychom nikdy neměli posuzovat knihu podle její obálky.

Když tato budoucí matka vstoupila na scénu ukrajinského X-faktoru, všechny oči na ni upřeně hleděly a přemýšlely, jestli je to pro správné matce v tak pokročilém těhotenství.

Ale 25letá žena byla rozhodnut to lidem dokázat. Velmi sebevědomá se rozhodla provést jednu z písní Whitney Houston, která dále vyvolala pochybnosti o smyslu její přítomnosti na pódiu.

Když její hlas v písni „I Have Nothing“ zaplnil místnost, všichni věděli, že to bude jedno z nejpamatovanějších představení v historii programu. Znělo to skvěle, přestože plod tlačil bránici.

Je odvaha rozhodnout se zpívat píseň Whitney Houston před porotci, kteří dostanou zaplaceno za brutální poctivost, a upřímně vám řeknou, co je s vaším zpěvem špatné. Tyto vysoké tóny typické pro Whitney Houston jsou opravdu obtížné provést a vyžadují mnoho hlubokých dechů. Nyní si představte, jak se snažíte je extrahovat tím, že nesete dítě, které bere váš kyslík. Ale udělala to skvěle. Doufáme, že se její dítě stane jedním z jejích nejvěrnějších fanoušků.

Publikum a všichni porotci si uvědomili, jak silný je hlas této ženy. Nelitovali ani stálé ovace, včetně porotkyně, která předtím vypadala, jako by nesouhlasila s tím, že bude na jevišti během těhotenství.

Toto dítě bude šťastné, že bude mít tak statečnou a odhodlanou matku.

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z google.com