Které ze 12 znamení zvěrokruhu se nejvíce zajímají o ostatní? Níže najdete žebříček lidí, kteří se rádi starají o lidi a dělají to opravdu dobře. Jsou ideální pro partnery, rodiče nebo sestry.

1. Rak

Raci prostě milují péči o ostatní lidi. Zajišťují to nejlepší pro své rodinné příslušníky a blízké, ale také pro ostatní lidi, se kterými se na své cestě potkávají. Neprojdou okolo někoho, kdo potřebuje pomoc lhostejně. Pro Raka je pomocná ruka sama o sobě odměnou - neočekávají žádnou kompenzaci.

2. Váhy

Váhy jsou lidé, kteří jsou nesmírně empatičtí a zaměřují se na pomoc druhým lidem. Pokud se tak tvrdě snaží potěšit všechny kolem sebe, že někdy zapomenou na své vlastní potřeby. Nikdy neodmítnou něčí žádost, vždy nabízejí pomoc a dobrá slova.

3. Kozoroh

Kozoroh je jako skála. Přestože to udržuje vzdálenost a není příliš efuzivní (je těžké počítat s tím, že nás obejme a setře naše slzy), ale pravděpodobně stojí za našimi zády a povzbuzuje. Lidé narození v tomto znamení jsou důvěryhodní (můžete se svěřit jejich problémům), klidní a racionální - vždy nabízejí moudré rady a pomoc v obtížných dobách.

4. Beran

Ačkoli Beran dokáže hláskovat opravdu nepříjemná slova, je snadno nervózní a rychle ztrácí trpělivost, ale zároveň může opustit vše, aby zachránil své blízké. Rodina i přátelé. Bude vás mazlit, obejme vás a ujistí vás o jeho podpoře. Také v noci, o půlnoci zkontroluje, že je vše v pořádku.

5. Lev

Lev je typ člověka, který, když se jeho milovaný ocitne v nouzi, vykasá si rukávy a začne bojovat s celým světem, jen aby ho bránil a pomohl mu. Bude to pohybovat nebem a zemí a bude dělat živý štít - konec konců je to silný muž a mocná jednotka, takže není divu, že má moc chránit slabé. Za svými blízkými by mohl Lev skočit do ohně.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl