Představujeme vám pět zlatých dokonalých manželek. Zástupci těchto znamení zvěrokruhu jsou snovými kandidáty na založení rodiny s nimi. Zkontrolujte, zda jste na seznamu!

1. Váhy

Jemné, teplé, rodinné, pracovité. Váhy zajistí, že čestný manžel má žehlenou košili a ponožky. V neděli mu upeče dort, až dorazí kolegové, přinese pivo. Každý den je klidná a bez konfliktů, jen občas se jí projeví nervy. A pak je lepší sklopit hlavu a poslouchat všechno klidně. Pak to rychle přejde.

2. Kozoroh

Není to druh sladkého lepidla, které bude sledovat vaše milované máslové oči, ale je ideální pro manželku. Zajistí, aby byly účty placeny, aby její manžel vždy snídal a nevyžaduje od něj stoprocentní pozornost. Má také své vlastní záležitosti, takže nebude problém s chodit na pivo s přáteli.

3. Lev

Je takovou ženou, která zapůsobí na kolegy jejího manžela a vzbudí v jejich manželkách žárlivost. Vždy vypadá fantasticky, je elegantní, vznešená a charismatická. S takovou ženou po boku se cítíte velmi pyšní, navíc se lvice dychtivě chlubí svým manželem a zdůrazňuje jeho výhody. A to je skvělé pro mužské ego.

4. Býk

Paní Býka je dobře organizovaná, stará se o domov, pěstuje květiny, vytváří příjemnou atmosféru a skvěle vaří. Je takovou ženou, která dodržuje zásadu, že láska prochází žaludkem, a proto si nedovoluje kulinářské nedostatky. Raději by vyřešila problémy, než aby před nimi utekla, a proto je rozvod s ní opravdu poslední možností.

5. Panna

Panna je žena na dlouhé vzdálenosti. Věrná, vynalézavá, povinná a velmi pedantská, proto vytvoří pro svého manžela čistý, uklizený a teplý domov. Bude mu potěšením vrátit se k němu po náročném dni v práci. Panna není nijak zvlášť romantická, ale vyrovnává se s nedostatkem citlivých slov pomocí gest, která ukazují připoutanost.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl