Každý ze 12 zástupců zvěrokruhu má Achillovu patu - místo, na které nesmíte šlápnout. Pokud to někdo udělá bezohledně, musí čelit následkům. Zkontrolujte, co je třeba hledat při kontaktu s jinými znameními.

Beran

Lidé narození ve znamení Berana mají neobvyklý temperament a slaměné nadšení. Proto, když vykonají nějaký důležitý úkol a jsou odhodláni jej dokončit, nic jim nevadí víc, než je vyrušíte. Jsou připraveni explodovat hněvem za sekundu. Druhá věc, která dráždí Berana, je něco, co je pro ně nepřístupné.

Býk

Lidé narození ve znamení Býka označují nejvíce na světě hodnotu míru a pocit stability. Nervózně reagují na jakékoli změny. Proto se nesnažte zmást býka ani otřást základy jeho existence. Pamatujte, že nemá rád překvapení a nedokáže špatně zvládnout tlak. Každá náhlá změna situace jim dává skutečný šok. To může mít vliv na osobu, která je za to odpovědná, ale také na nevinné, kteří byli po ruce.

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou na rozdíl od Býků naživu. Jsou velmi zvědaví na svět. Jsou vystrašení vizí, jak se na dlouhou dobu uvíznou na jednom místě nebo vykonávat pečlivou a monotónní práci. Pokud tedy chcete zabavit Blížence, dejte jim úkol, který pro ně bude opravdu výzvou. Musíte si však být vědomi skutečnosti, že mají také vytrvalostní limity a můžete jednoduše odejít a už se nikdy nevrátit.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka jsou velmi emotivní a citliví. Obzvláště důležité jsou pro ně vztahy s jinými lidmi. Věří ve skutečné přátelství a nesmírně důvěřují svým blízkým. Pokud se však některý z nich cítí zrazený, zraněné raky upadnou do hněvu. Cítí se podobně špatně, když se jejich milované od nich vzdálí. Raky vám chybí, cítí se prázdné a někdy podrážděné.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva jsou perfekcionisté, ale ne z přesvědčení, ale proto, že chtějí sami sebe a další dokázat, že jsou nejlepší. Jsou-li chváleni a oceněni, Lvi se vyhřívají v uznání a jsou šťastní. Běda těm, kteří si jich nevšimnou nebo si jich nevšímají. Pak se ve Lvu zrodí skutečný predátor. Jeho pýcha a hněv může hýbat horami. Je lepší se dostat z dohledu.

Panna

Lidé narození ve znamení Panny jsou perfekcionisté. Jsou dobře organizovaní a svědomití. Nevěří v týmovou práci, raději se spoléhají na sebe. Pokud něco podniknou, určitě to skončí. Nic jim nezlobí tolik, jako ti, kteří berou své úkoly, nespadají do jejich kompetence nebo sabotují práci. Pak se mírumilovná Panna může proměnit ve skutečnou zuřivost.

Váhy

Lidé narození ve znamení Váhy mají velký smysl pro spravedlnost. Považují se za schopné rozumně vyřešit jakýkoli spor. Jsou skvělí jako prostředníci. Je to o něco horší, když jsou stranou konfliktu. Zůstanou v klidu po dlouhou dobu, je těžké je dostat z rovnováhy. Pokud je však vaše chování nespravedlivé, špatně posoudíte Váhu a další lidi, nebo se k ní chováte zanedbáváním, pak musíte počítat s hněvem. Beránekse změní na skutečného predátora.

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra jsou obvykle velmi inteligentní a mají talent na manipulaci s ostatními. Znají pouze pravidla hry a uvalují je na ostatní. Velmi pečlivě naslouchají svým partnerům a jsou schopni identifikovat své silné a slabé stránky bez krabičky. Také si všimnou jakékoli neloajality. Jejich hněv je velmi nebezpečný, protože obvykle nejde o vzplanutí agrese. Štíři plánují pomstu s chladnou hlavou. Mohou čekat na správný okamžik i několik let.

Střelec

Lidé narození ve znamení Střelce jsou opravdovými dušemi strany. Kdekoliv se objeví, jsou obklopeni davem obdivovatelů. Některé z nich bývají docela dobrodružné a neumožňují Střelci volně se pohybovat na večírku. Střelec často s sebou přináší „ocas“ - méně přitažlivého přítele, který potřebuje podporu. Všechno je v pořádku, dokud se doprovod z tohoto doprovodu nenudí. Pak se zlobí a může říkat věci, které později lituje.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou obvykle vážní a zralí. Přiměřeně se k sobě přibližují, k životu, ke všemu. Neradi si o tom žertují a občas jim chybí vzdálenost, stejně jako schopnost smát se vlastním nedostatkům. Kozoroha neznepokojuje ani dva, nebo více lidí, kteří o něm dělají vtipné komentáře. A bude to nejhorší, pokud se mu začnou vysmívat. Pak si mohou být jisti, že cíl těchto útoků bude ve svém chování zklamán a společnost opustí beze slova.

Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou opravdovými svobodnými mysliteli. Jejich představivost je neomezená a jejich hlad po znalostech z nich dělá odborníky v mnoha oblastech. Vodnáři vždy rádi vyjadřují své názory a názory. Dopřávají si vzdělávání malých lidí. Je to v pořádku, pokud je posloucháte. Pokud se však Vodnář dostane k volajícímu, který má znalosti, argumenty a jiný názor, za 30 sekund ho dostane z rovnováhy.

Ryby

Lidé narození v Rybách jsou mírní, citliví a trochu zasnění. Plné ideálů opakují, že milují lidi a světový mír. Myslí si, že každý by měl být k sobě milý a milý. Bohužel se někdy stává, že Rybí chování zcela odporuje jejím názorům. Nic Rybu však nenaštve víc než hrubé chování, argumenty nebo výkřiky. Cítí se z toho tak špatně, že nemusí být schopni ovládat své nervy.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl