Co o tobě říká tvůj účes? Zřejmě hodně. Vyberte typ účesu, který nosíte, a přečtěte si popis. Napište do komentáře, kolik toho souhlasí s vašimi pocity!

1. Krátké vlasy

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

Jste zaneprázdněná osoba. Ceníte si svého času, abyste jej neztráceli stylem, sušením a efektním stylem. Svůj účes považujete za něco, co vám dává svobodu, je praktický a nevyžaduje váš závazek. Je to proto, že v životě se vyhýbáte věcem, které vás omezují a ukládají určitá chování. Takže jste docela vzpurní a neradi děláte něco, co nemáte rádi.

Jste sebevědomá osoba a nezajímá vás názor ostatních o vás. Ve stresových situacích můžete zůstat v pohodě a odolávat osudu. Často se však rozhodujete příliš brzy, což může mít pro vás negativní důsledky.

2. Bob účes

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

Jste nerozhodnutá osoba. Účes Bob je skvělý pro lidi, kteří nevědí, co vlastně chtějí. Je to kompromis a takoví jste. Hledáte nejlepší kompromis. Nemusí to nutně být něco, co chcete, ale nemělo by to odporovat vaší víře. Můžete se obětovat, ale do jisté míry. Jdete pro přechodná řešení, která uspokojí každého a vás.

Jste člověk, který dokáže dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi prací a rodinou. Nicméně, stejně jako ženy s krátkými vlasy, máte někdy problémy kvůli činnostem, o kterých jste předtím neuvažovali.

3. Vlasy po ramena

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

Jste člověk spokojený se svým vzhledem a ženskou krásou. Tyto ženy mohou svou ženskostí přitahovat ostatní. Jste velmi otevřený a komunikativní, díky kterému můžete získat lidi. Můžete rychle najít nové přátele a udržet přátele dlouho.

Ve svém profesním životě máte rádi výzvy a rozmanitost. Proto je pro tebe těžké stát v jedné práci, pokud jde o to, dělat pořád stejnou věc. Hledáte určitá dobrodružství a romantismus v každodenním životě.

4. Dlouhé vlasy

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

Ženy s dlouhými vlasy jsou velmi loajální a to nejen svým partnerům. Pokud se však s někým chystáte sblížit, jedná se o velmi promyšlené rozhodnutí a také máte vysoké požadavky a můžete být vybíraví. Pokud se však rozhodnete, do vztahu investujete celé své srdce.

Dlouhé vlasy mohou také znamenat, že si ceníte staromódního klasicismu, pokud jde o role v životě ženy a muže. Líbí se vám doma a děláte si čas na jeho vybudování.

Cítíte se stoprocentně a očekáváte, že váš partner vám o tom dá důkaz tím, že vás různými způsoby oceňuje. Ceníte si romantismu, který lze ukázat mnoha způsoby, dokonce si pamatujete datum prvního polibku. Tyhle věci si dobře pamatuješ.

Hlavní obrázek z dompelenpomyslow.pl