Existují ženy, kterým muži prostě nemohou odolat. Krásné, smyslné, poněkud tajemné, sexy... Víte, že to, zda máte tyto vlastnosti, do značné míry závisí na znamení zvěrokruhu? Zkontrolujte, zda jste na seznamu nejžádanějších!

1. Beran

Ženy ve znamení Berana jsou skutečné sopky vášně, temperamentu a ohně (konec konců je to jejich prvek!). Jsou to živé oznámení o horkém sexu a vášnivé romantice. Atributem paní Beranové mohou být pevné šaty v barvě hasičovy červené a vysoké podpatky na nebeské patě - v nich bude vypadat dokonale. Za prvé, protože jí chybí sebevědomí a pocit, že je sexy. A lidem se to moc líbí!

2. Váhy

Paní Váha je na druhé straně barikády atraktivity než Beran. Zaujme muže, kteří jej obklopují, svou jemností, zasněnými očima, lehkostí bytí, klidem. Stupnice není vulgární nebo hlasitá, neodradí mírně plaché muže. Místo toho v nich okamžitě uvolní vrstvy ochranného instinktu a rytířství. Závaží jsou ženy, které by se chtěly vzít pod křídla.

3. Býk

Dámy narozené ve znamení Býk mají styl a třídu. Na rozdíl od jiných pozemských znamení (Kozoroh a Panny) je elegance a kvalita důležitější než praktické rysy - to platí pro jejich oblečení, šperky a doplňky. Býci jsou ženy, které v polovině podzimního plyšu přicházejí na rande v dokonale čistých bílých kalhotách a botách bez jediného pruhu bláta. Sebevědomí muži se k nim chovají jako klenot v koruně - jsou to jejich dekorace na obchodních jednáních, vitrína, že jsou také té nejvyšší kvality, protože vyhráli tak náročnou ženu.

4. Štír

Paní Štír je žena puzzle. Ten, kdo dokonale zvládl svůdný vzhled, sexy gesta a pravidla sofistikovaného flirtování. Mluvit s ní je ukázkou skutečně nezapomenutelných zážitků v ložnici a pro muže je to velmi lákavá návnada. Zvláště to, co se týče toho, co se ukáže, že vnější okolnosti nebyly vůbec špatné, Štír opravdu ví, co chce a jak toho dosáhnout.

5. Vodnář

To je typ ženy, která přitahuje svou originalitou, originálním koníčkem, zajímavými pohledy. Je však také mistrem často nevědomé hry tepla - chladu. Najednou působí dojmem, že se zajímá o muže, jindy na něj nevěnuje pozornost, zaměřuje se na něco nebo někoho jiného. Je to skutečná horská dráha pro chlapa! A opravdu rádi honí králíčky, obzvláště tak zajímavé jako paní Vodnář.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl