Palmistrie je starověká technika používaná víly k určení budoucnosti člověka na základě linií a tvarů na jejich rukou.

V současné době se více zaměřuje na specifické vlastnosti a kombinace funkcí, které mohou u každého z nás objevit zvláštní predispozice. Jedním ze způsobů, jak zjistit o někom více, je podívat se na délku vašeho malého prstu. Palmisté říkají, že malý prst identifikuje tři typy lidí. Podívejte se, k jakému typu patříte.

Palmisté říkají, že malý prst může zjistit, jaký typ člověka jste závislí na vaší délce. Pojďme to rozdělit na tři typy: A, B a C.

Typ A

Obrázek z polubione.com

Udržujete své pocity pro sebe a jste vůči cizincům spíše uzavřeni. Rád se vidíte jako mnohem silnější a nezávislejší osoba, než ve skutečnosti jste. Když však s někým pocítíte pouto, můžete být velmi emotivní. Pohrdáte lži, pokrytectvím a upřímností, protože to je proti vaší víře. Někdy máte výstřední a arogantní chování. Nesnášíte hloupost. Máte velké srdce a rádi pomáháte ostatním. Pracujete. Uděláte každý úkol, který dostanete, i ten nejnudnější. Váš výraz obličeje ukazuje všechny myšlenky - zejména vaše oči.

Typ B

Obrázek z polubione.com

Jste trochu plachý a stažený. Nemáte rádi první kroky. Jste loajální a oddaní ve vztazích. Když se někoho zamilujete, věnujete této osobě veškerou pozornost. Hluboko uvnitř jste velmi citliví. Udržuješ tajemství velmi dobře. Z tohoto důvodu si lidé často myslí, že jste daleko, ale doopravdy chráníte pocity druhých. Jakmile se zaměříte na něco, chcete to dokončit. Nejvíce se bojíš toho, že ti bude ublíženo. I když si lidé myslí, že nikoho nepotřebujete, opravdu sníte o nalezení duše. Jste jako skála - zůstanete klidní i při největších bouřích.

Typ C

Obrázek z polubione.com

Nejste někdo, kdo chová zášť, máloco vás opravdu otravuje. Nelíbí se vám neznámé a určitě nemáte rádi překvapení. Lidé vás definují jako někoho s otevřenou myslí. Respektujete názor ostatních. Máte tendenci vládnout ostatním a během hádek můžete získat hodně větru. Jste však první, kdo se za vše omluví. Pokud jde o vaše problémy, raději si je necháte pro sebe. Pro vašeho partnera to může být výzva, když nedokážete říct, co vás trápí. Jste přímočarí, takže se raději obklopujete čestnými lidmi. Myslíte si, že se můžete spolehnout více na někoho, kdo je čestný k bolesti, než na někoho, kdo se schová do deky.

Hlavní obrázek z polubione.com