Znamení zvěrokruhu popisuje 12 typů lidských postav. Někteří se navzájem dokonale doplňují, jiní se nemohou navzájem vydržet. Je to jednoduché - nejlepší vztahy jsou ty, ve kterých se partneři navzájem fantasticky doplňují, vzájemně se podporují, chápou jejich potřeby, ale také se dokáží fascinovat. Jsou výzvou a hybnou silou pro sebe. Které znamení zvěrokruhu nikdy nevytvoří úspěšný vztah? Podívejte se!

Znamení zvěrokruhu, které tvoří nejvíce ideální páry! Zkontrolujte, zda je váš vztah v pořádku

Přežije váš vztah? Z horoskopu si můžete přečíst spoustu informací. Znamení zvěrokruhu určuje mnoho vašich chování, názorů a nevýhod. To je to, co říká astrologie, nebo umění, které je založeno na víře ve význam hvězdného systému. Připravili jsme pro vás malou sadu znamení zvěrokruhu, které spolu vycházejí nejlépe a tvoří nejpodobnější páry.

Znamení zvěrokruhu - který z vás patří?

 • Vodnář (20/01 - 18/02)
 • Ryby (19.02-20.03)
 • Beran (21/03/19/04)
 • Býk (20.04-20.05)
 • Blíženci (21.05-21.06)
 • Rak (22.06-22.07)
 • Lev (23.07-22.08)
 • Panna (23.08-22.09)
 • Váhy (23 / 09-22,10)
 • Štír (23 / 10-21 / 11)
 • Střelec (21. 11. 2012)
 • Kozoroh (22/12/19/01)

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Vodnáři jsou vynalézaví, originální, velmi nezávislí. Od přírody jsou odsouzeni k nějaké osamělosti - často se cítí nepochopeni a podceňováni. Vodnář může být také nekompromisní, pokud ztratí dobrý názor na někoho, nezmění názor.

S kým Vodnář nejlépe vyjde? Především s jiným Vodnářem. Vodnář potřebuje charismatického a fascinujícího partnera. Pokud vidí charisma svého partnera, mohou hodně odpustit. Vodnář vyjde s Berany a Býky. Raci dokáží účinně uklidnit Vodnáře.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Umělecké Ryby jsou velmi jemné. Citlivé, přecitlivělé. Pokud je někdo kritizuje, může držet zášť na dlouhou dobu. Ve svém vztahu potřebují stabilitu, která jim umožní cítit se bezpečně.

Obdiv, stálá láska, neustálý obdiv - to je to, co Ryby mohou dát Rakům, Kozorohům, Štírům.

Ryby se s ostatními Rybami cítí dobře.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Aktivní, tvrdohlavý, oddaný, hladový po úspěchu a společenský Beran zvadlý v klidu znamení zvěrokruhu. Berani bez stálé stimulace prostě nemohou vydržet nudu, i když někdy samozřejmě potřebuje také odpočinek a relaxaci. Na druhou stranu jsou Berani velmi loajální. Pokud se jednou rozhodnou pro něco, nechtějí se vzdát.

Beri se cítí dobře s Váhami, Štíry a Střelcem.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Býci jsou smyslní a velmi vášniví. Milují zábavu, vášeň a vášeň. Nemůžou žít bez jiných lidí. Obvykle jsou obklopeni věncem obdivovatelů a přátel. Jiné znamení zvěrokruhu podkožně ví, že s Býkem můžete mít ty nejlepší chvíle.

Býci jsou fascinováni protiklady, ale ne příliš. Vztah mezi Býky a Pannami a Kozorohy je velmi dobrý.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Blíženci jsou empatičtí, i když ne stálí. Vyznačují se dvojí povahou. Chtějí dobrodružství i stabilitu. Aby se cítili správně oceněni, potřebují hodně pozornosti. Nezávislost Blíženců znamená, že nejsou vždy schopni zvládnout rutinu a připoutanost k jedné osobě.

Blíženci dobře rozumějí ostatním Blížencům. Jsou dokonale doplněni Váhami.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Raci jsou rodinní, citliví a rychle přicházející. Nemají rádi změnu, nepodvádějí. Někdy se však v záchvatu emocí mohou chovat zcela nepředvídatelně. Jejich slabinou je nedostatek důvěry. Někdy je strach ochromuje, což je činí nepříznivými. Naštěstí s věkem se s tím začnou zabývat.

Raky dobře vycházejí s Váhami, Kozorohy a Rybami.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Vůdce Lev musí vědět, že to on je tou stálicí ve vztahu. Lvi jsou závislí na obdivu. Chtějí obdiv a vedení. Jakékoli znamení zvěrokruhu, které chce vstoupit do vztahu s Lvem, musí vzít v úvahu skutečnost, že Lev se primárně miluje. Lev se nevzdá, protože pro něj by to dokonce znamenalo nervózní zhroucení.

Zároveň Lvi respektují silné oponenty a oceňují je.

S kým je Lev nejlepší? Za prvé, s druhým Lvem (bude to vášnivý, i když obtížný vztah), s Váhami, Kozorohem, Střelcem.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Panna je strukturované a pragmatické znamení. Miluje život a má vášeň, ale dokáže ji udržet ve frontě. Panny jsou svědomí a odpovědní zaměstnanci, kteří ambiciózně přistupují k profesionálním výzvám. Panny jsou známé tím, že jsou často introvertní, nelíbí se jim důvěřovat, nechtějí věřit každému. Pannu není snadné se dostat.

S kým Panna nejlépe vyjde? Panna navazuje nejtrvalejší vztahy s Býky, Kozorohem a Pannou.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Váhy jsou stabilní, ačkoli jim nelze popřít jejich vášeň. Pečlivě zvažují problémy, mají vynikající paměť a často se mohou chlubit uměleckým smyslem. Protože mají mnoho různých kvalit, nemají rádi postavy, které jsou v žádném případě extrémní. Vycházejí dobře s Vodnáři, Raky, Blíženci a Střelci.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Štír je záhadný, nedůvěryhodný, přesto vášnivý a plný vášně. Chtějí plně dýchat, ale raději jsou ti, kteří se nemusí vyklánět. Tato bizarní kombinace funkcí může zmást zbývající znaky. Proto se Štíři cítí nejlépe obklopeni jinými Štíry. Rozumí jim nejlépe.

Kozoroh a Ryby budou také vhodné pro Štíry.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Střelec je směs idealismu a vlastního zájmu. Toto znamení zvěrokruhu nemůže stát. Chce získat vyznamenání a vavříny, ale zároveň ho přitahují ideály, které nesouvisejí se skutečným přínosem. Kromě toho se střelci rádi starají o fyzickou sféru. Často jsou vynikajícími sportovci. Přitahují je však do duchovní sféry, ke které - alespoň se tak cítí - nemají snadný přístup.

K tomu, že se Střelec rád baví, získáme obrázek plný různých barev a rozporů.

Jaký vztah bude pro Střelce nejlepší? Vycházejte dobře s Býky, Pannami a Rybami.

Obrázek z gazetakrakowska.pl

Kozorozi jsou velmi často považováni za materialisty zaměřené na úspěch. Jsou zajímavé a hledají lidi kolem sebe, kteří jim mohou mít prospěch. Obvykle dávají přednost ... docela nudnému životnímu stylu.

Současně jsou Kozorohové často nejistí, což ztěžuje navázání vztahu s nimi.

Jaký vztah je pro Kozoroha dobrý? Kozoroh vyjde s Pannou, Rakem a Rybami.

Hlavní obrázek z gazetakrakowska.pl