Podívej se zblízka na obrázek výše a ukazuje 5 žen stojících zády k vám. Která z nich je podle vás nejatraktivnější?

Pokud jste se již rozhodli, zjistěte, co se o sobě můžete dozvědět. Komentáře jsou vítány. Jsme zvědaví, zda je to opravdu pravda.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

1. Jste vyrovnaný a spolehlivý člověk.

Nebojíte se žádných překážek nebo nových úkolů, protože máte hodně odvahy. Odvážně přijímáte nové výzvy a věnujete se věci. Jste připraveni na cokoli k dosažení vašeho cíle. Jste velmi trpělivý, odhodlaný a arogantní člověk.

2. Jste velmi společenský člověk a je pro vás snadné najít si nové přátele.

Můžete však být velmi naivní a vážní. Můžete se však ocitnout v obtížné situaci a dokonale se z ní dostat. Jste nekomplikovaný člověk, který se rád baví a je často doprovázen dobrou náladou.

Snažíte se být pozitivní osobou a nevěnujte pozornost špatným okamžikům. Máte však také svou citlivou stránku. Někdy vám jedno nedbalé slovo může hodně ublížit.

3. Jste tichý a plachý člověk. Je pro vás těžké otevřít se lidem.

Potřebujete hodně času, abyste někoho přesvědčili a důvěřovali mu. Nemáte rádi překvapení, raději máte vše naplánované.

Jste velmi dobrý a nekonfliktní člověk. Neskrýváš dlouhou zášť. Často se snažíte porozumět emocím a pocitům jiných lidí. Můžete obětovat své dobro pro štěstí druhých. Ceníte si harmonie a často věnujete čas sobě.

4. Máte silnou sebeovládání.

Je obtížné se s tebou stydět. Vyberete si mysl, ne srdce. Nebojíte se žádných obtíží, s nimiž se setkáte na vaší cestě k cíli.

Žijete v harmonii se sebou a jste velmi ušlechtilý muž. Na první pohled můžete říci, že jste chladný člověk, ale jste velmi společenský člověk, který je vždy připraven pomáhat druhým.

5. Jste nezávislá a vytrvalá osoba.

Pracujete velmi tvrdě, ale ne proto, že musíte. Stanovujete si cíle a spoustu úkolů sami. Zřídka žádáte o pomoc ostatní. Jste nezávislí a soběstační.

Kromě toho jste velmi tvrdohlavý člověk a je těžké vás přesvědčit, abyste změnili své přesvědčení a názory. Nemůžete snadno vstoupit do vztahů s lidmi. Ti, s nimiž jste přátelé, jsou součástí vašeho srdce a vždy na vás mohou spolehnout.

Hlavní obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com