To, jak jsou planety uspořádány, když přicházíme na svět, má obrovský dopad na celý náš život, také na to, kdo jsme a jak jednáme s loajalitou. Které znamení zvěrokruhu jsou nejméně náchylné k úletům? Zde je nejvěrnějších šest!

Rak

Raci jsou nejvěrnější a nejoddanější ze všech znamení zvěrokruhu. Rodina je pro ně největší hodnotou a láska - ukazatel života a priorita. Proto se jen zřídka rozhodnou udělat něco, co by mohlo ohrozit přežití jejich vlastní rodiny a stabilitu v životě.

Život v dlouhém vztahu je pro znamení Raka zárukou pocitu bezpečí, důvodem radosti a hrdosti, zdrojem pocitu naplnění a bezpečí. Chrání tak své manželství a rodinu v maximální možné míře.
Od života neočekávají příliš mnoho šílenství, nehledají silné dojmy, zábavu ani romantiku.Nějaké zálety jsou pro ně velmi vzácné, a pokud ano, jsou výsledkem dlouhodobého pocitu, že jsou nemilovaní a osamělí.

Lev

Lvi jsou lidé s tvrdým charakterem a vytrvalými principy. Pokud opravdu milují, cítí se v bezpečí a obdivují (především!), Zůstanou se svou milovanou osobou a pak nemají ve své mysli žádné postranní skoky.
Milují být středem pozornosti, inspirovat respekt, jsou pečliví a velmi vynalézaví. Všechny tyto vlastnosti však dávají smysl, jsou-li lvi obklopeni plnou a milující rodinou.

Pokud nejsou šťastní, radši přejdou k jinému partnerovi, než se rozhodnou pro nevěru, romantiku a tajné zkoušky.

Panna

Pořadí znamení Panny: doma i v životě. Mají rádi jasné vztahy, dobrovolně vstupují do vážných vztahů, rozhodují se oženit a založit rodinu. Pokud najdou osobu, kterou milují a rozhodnou se být jejím životním partnerem, jsou velmi věrní a jsou k tomuto vztahu nesmírně oddaní. Rádi se starají, starají se a zvýhodňují druhou stranu.

I po mnoha letech nemají spolu nudu ani rutinu. Pokud se chtějí zbláznit - zbláznit se svou ženou nebo manželem. Tajné romance a tajné úlety nejsou jejich světem. Podvádění je velmi vzácné, takže pokud jsou zrazeni sami, můžete očekávat doslova všechno.

Kozoroh

Zvědaví Kozorohové, široce považovaní za seriózní, poněkud ztuhlí a chladní racionalisté, jsou extrémně emotivní lidé a berou své emoční povinnosti velmi vážně. Nejprve hledají partnera na dlouhou dobu, takže když najdou osobu, která je důvěryhodná a milující, zůstanou s nimi věrně, pro dobré a špatné.

Za druhé, každá nevěra je formou porušení přísahy nebo příslibu a jednou je pro Kozoroha posvátná věc.

A pokud Kozoroh skočí do strany, je to obvykle známka toho, že předchozí vztah vyhořel a je čas vybudovat nový. Opět na mnoho let.

Beran

I když od života hodně očekávají a milují ho, když se kolem nich děje mnoho nových věcí, zvěrokruh Beran může zůstat věrný a přetrvávat po mnoho let vedle jednoho člověka.

Existuje však jedna podmínka: musí to být zajímavý, barevný člověk, který může doprovázet Berana v jeho nejbláznivějších nápadech, stejně jako někdo, kdo mu umožní hrát první housle ve vztahu a rodině. V tomto uspořádání se Beran nikdy nebude nudit a nebude mít v hlavě žádné zrady ani záležitosti.

Býk

Býci jsou emoční, což znamená, že se mohou velmi milovat. Jsou rodinní, oddaní, starostliví a dobří. Bohužel jsou také zamilovaní, což znamená, že když jim chybí pozornost a zbožňování, rychle změní přístav.

Milují sex, vždycky se mu to líbí a sto nápadů. Takže pokud se ocitnou na straně osoby, která považuje to, co se děje v ložnici, za ošklivou povinnost, téměř jí nebudou věrní.

Hlavní obrázek z kobieta.interia.pl