Separace nejsou pro obě strany nikdy příjemné. Ale každý na ně reaguje jinak. Někteří se k ní přiblíží se studenou hlavou, skrývají své emoce hluboko uvnitř, zatímco jiní budou křičet a hledat pomstu. Hodně se můžete naučit při pohledu na hvězdy. Zkontrolujte, zda souhlasí.

BERAN

Opuštěný Beran. Jeho láska se rychle promění v hněv a dokonce nenávist. I když stále miluje partnera, nikdy to nepřizná. Projde jím lhostejně na ulici, často bez pozdravu.

BÝK

Opuštěný býk trpí sám. Nelíbí se mu sdílení jeho bolesti a především jeho pocitu selhání se světem. Nejdůležitější pro něj je čest a image, a proto není ochoten bojovat o lásku. On je často obklopen falešnými přáteli, kteří ho ujistí o jeho dokonalosti a nedostatky v ex. Z tohoto důvodu Býk nevyvodí závěry ze svých zkušeností.

BLÍŽENCI

Opuštěný Blíženec se bude snažit utopit bolest a rychle se vrhnout do víru společenského života. Rádi půjdou s přáteli na párty nebo na výlet. Nerozpozná návraty a vstup do stejné řeky dvakrát. Rychle vyvodí závěry z minulosti a je připraven na další vztah. Obohacený zkušenostmi si velmi pečlivě vybere nového partnera. Toto je obvykle úplný opak oproti současnému ex.

RAK

Když mu přízemí řekne, že odchází, Rak mu visí na noze a nenechá ho udělat krok. Vysvětlí, že se jedná pouze o dočasné nedorozumění a že vše lze dále vyjasnit a opravit. Když partner zmizí za rohem, Rak upadne do černého zoufalství. Bude volat, žebrat, prosit, vydírat, vymýšlet si těhotenství a vyhrožovat sebevraždou. To vše za doprovodu smutné hudby. Znovu získá pokoj, když potká další lásku svého života - tu a navždy.

LEV

Opuštěný lev trpí hodně, obvykle proto, aby to jeho partner neviděl. Kromě zoufalství na konci vztahu bolí i jeho zraněné ego. Obvykle stoupá se ctí. Někdy se chcete pomstít, ale zpravidla pomsta končí ve fázi plánování.

PANNA

Opuštěná Panna zcela ztratí víru v sebe sama. Rozdělí vztah na hlavní faktory a hledá okamžik, kdy udělala chybu. Věří, že pokud se bude snažit těžší, skončí to jinak. Často se vrací ke svému bývalému partnerovi a po dalším rozchodu přijme nové chyby. Panna si myslí, že jakmile selže, nezaslouží si lásku a v jejím životě se jí nic dobrého nestane.

VÁHY

Opuštěná Váha prochází rozchodem sama. Je přesvědčena o své nepřítomnosti a může se stát obětí podvodníků, kteří využijí její slabosti. Pokud ji Váha dlouho miluje. Často se stává, že i po letech rozloučení si pamatuje svého bývalého partnera.

ŠTÍR

Štír nepřijímá opuštění. Není schopen přijmout rozhodnutí partnera a respektovat ho. Nejprve ho přesvědčí, aby zůstal a opravil vztah. Pokud to nebude fungovat, bude naštvaný. V hněvu se přiklání k nejhorším slovům a skutkům. Bude se určitě pomstít na ex. Pak pro něj taková osoba přestane existovat.

STŘELEC

Opuštěný Střelec je hrdý a čestně odchází. Není obvyklé žádat nebo prosit o pokračování ve vztahu. Věří, že s tím není nic špatného. Ví, že je všechno před ním. Netrpělivě vrhá do rande a rychle se připojuje k dalším vztahům.

VODNÁŘ

Opuštěný Vodnář uvádí, že zjevně není psán pro úspěšný emoční život a zcela se věnuje svým vášním a práci. A bude to, dokud se znovu zamiluje.

RYBY

Opuštěná Ryba je úplně jiná záležitost. Jsou ohromeni a pobouřeni samotnou skutečností, že někdo udělal něco za zády. Začínají maratón myšlenek a dochází k závěru, že nestojí za nic a je to všechno jejich chyba. Počáteční hněv se promění v zoufalství a sebezničování. Rybí pomsta může mučit partnera podrobným vysvětlením běžných problémů a působením viny.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl