Totem zvíře je zvíře, které nějak odpovídá vašim charakterovým vlastnostem. S ohledem na to můžete v podstatě bezesporu označit, kteří představitelé přírodního světa nejlépe odpovídají každému znamení zvěrokruhu.

  • Víra v totem zvířata pochází ze starověku
  • Indiáni to propagovali nejvíce
  • Každý má alespoň jedno totemové zvíře

Beran – Jaguár

Obrázek z magia.onet.pl

Jste silný, statečný muž zaměřený na dosažení vašich cílů. Stejně jako jaguár budete jednat rychle a rozhodně. Můžete náhle zaútočit a nechat oběti pozadu.

Býk – Bizon

Obrázek z magia.onet.pl

Jste vyrovnaní, klidní a stabilní. Znáte svou hodnotu, nemusíte nikomu nic dokazovat. Když na vás však někdo působí nepříjemně, můžete se pro něj stát smrtelnou hrozbou.

Blíženci – Straka

Obrázek z magia.onet.pl

Jste zvídaví, inteligentní, chytří. Setkáváte se všude, kde se něco děje, a chcete vidět všechno na vlastní oči. Můžete najít cestu ven z každé situace.

Rak – Medvěd

Obrázek z magia.onet.pl

Jste plachý, opatrný člověk, který zůstává ve stínu. Jako medvěd se vám nelíbí být v davu. Jste velmi připoutaní k vaší rodině. Jako medvěd můžete chránit své blízké.

Lev – Páv

Obrázek z magia.onet.pl

Milujete být v centru pozornosti, musíte cítit, že jste jedineční a obdivuhodní. Jako páv se oblékáte peřím, aby vás ostatní mohli obdivovat.

Panna – Vrána

Obrázek z magia.onet.pl

Jste pracovitý, cílený a extrémně analytický. Stejně jako vrána víte, co dělat, a když dojde ke komplikaci, můžete najít způsob, jak ji překonat.

Váhy – Pes

Obrázek z magia.onet.pl

Jste loajální, něžný a vřelý muž. Potřebujete blízkost a porozumění, dychtivě projevujete lásku a připoutanost. Neexistuje žádné zvíře, které lépe vystihuje vaši postavu než pes.

Štír – Bobr

Obrázek z magia.onet.pl

Jste muž, který se cítí dobře, když má co dělat. Nemůžete tam jen sedět, stále přijímáte nové povinnosti. Navíc jste skvělí v improvizaci - můžete udělat něco z ničeho. Stejně jako bobr.

Střelec – Los

Obrázek z magia.onet.pl

Jste velmi zvědavý muž. Zajímá vás vše. Navíc rádi objevujete nová místa, jste stále na cestách. Jako los.

Kozoroh – Osel

Obrázek z magia.onet.pl

Jednoduše jste stvořeni pro tvrdou práci a děláte to bez stěžování. Jste tvrdí, silní a vytrvalí. Ale váš hlavní rys je také oslí tvrdohlavost. Když se rozhodnete pro něco, nemůžete s tím nic dělat.

Vodnář – Liška

Obrázek z magia.onet.pl

Jste radostní, zvídaví, rádi hrajete, kontrolujete, seznamujete se. Současně se vyhnete ruchu a lidem. Raději je sledujte z bezpečné vzdálenosti. Jen zřídkakdy vám někdo opravdu přiblíží.

Ryby – Labuť

Obrázek z magia.onet.pl

Věříš ve velkou, pravou lásku. Celý život byste chtěli být s jednou osobou - stejně jako labutě. Nemáte rádi cizince, raději zůstanete blízko vás. Ve stádě, kde znáte každého jednotlivce.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl