Je to velmi jednoduchá hádanka, ale nenechte se zmást prvním dojmem. Věnujte pozornost podrobnostem, které jsou v tomto případě velmi důležité. Obě ženy jsou mladé a mohly by být matkou dítěte. Dívají se na sebe, ale liší se v detailech.

Která žena je matkou dítěte

Ve skutečnosti jde o test osobnosti vytvořený psychology. Poté, co odpovíme, můžete nás kvalifikovat a uzavřít nás do určitých rámců, které definují, kdo jsme a jak si myslíme.

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

Žena nalevo

Většina lidí, kteří se podrobují testu, si vybere ženu nalevo, ale to není správná odpověď. Žena má svázané vlasy a vypadá starší a zralejší. Takže by to více odpovídalo obrazu naší matky. Výběrem této ženy odhalíte, že jste kreativní člověk, a věnujte pozornost detailům, dokonce i ženskému účesu. Vždycky chcete, aby všechno bylo vaší cestou.

Líbí se vám poslech hudby nebo kresbařské dovednosti. Když na něčem pracujete, cítíte se šťastnější. Musíte být vždy v akci, nemáte rádi stagnaci. Jste také velmi společenský člověk a vaše kreativní mysl dělá ostatní jako vy.

Jste také osoba, na kterou se lidé obracejí o radu. Také jim rádi dáváte odpovědi a pomoc. Díky tomu máte širokou škálu přátel. Můžete být empatičtí a poslouchat problémy druhých.

Žena napravo

Tato odpověď je správná. Zajímá vás proč? Studie ukazují, že se děti při hraní nebo provádění aktivit obracejí k matce.

Tato volba také prokazuje, že věnujete pozornost detailům, ale můžete je podrobit hlubší analýze. Máte rozvinutější levou hemisféru než ostatní. Je zodpovědná za uvažování a logické myšlení.

Jste osoba, která nedovolí emocím ovládat její život. Děláte chladná rozhodnutí, analyzujete klady a zápory. Zřídka se otevíráte lidem. Spíše máte povahu introvertů, čerpáte energii ze sebe. Ceníte si svého soukromí a máte bohatý soukromý život. Skupinovou zábavou však trávíte méně času.

Hlavní obrázek z dompelenpomyslow.pl