Láska je motorem, který řídí svět. Lidé se vždy zamilovali, utvářeli vztahy, rozešli se nebo trpěli neuspokojenými pocity. Je láska stejná pro všechny? Jaké je místo pro konkrétní znamení zvěrokruhu? Pro koho je smysl existence a kdo má k tomu praktičtější přístup?

Beran

Lidé narození ve znamení Berana jsou stateční a sebevědomí vítězové. Nejvíc se zajímají o lidi, kterým museli vynaložit určité úsilí. Nebojí se lásky a otevřeně mluví o svých pocitech. Obvykle podniknou první krok. Jsou připraveni bojovat za své blízké až do poslední kapky krve. Zajímavým faktem je, že se často zamilovali do lidí, s nimiž se seznámili s konfliktem. Silné emoce, dokonce i negativní, jsou pro ně afrodiziakum, který v nich zapálí vášeň. Jsou to vynikající partneři. Postarají se o svou milovanou osobu a neustále ji ujišťují o svých pocitech. Pokud se jejich zájem sníží, pak stačí předpokládat, že o jeho partnera měl zájem někdo jiný, takže v Beran znovu oživil své spící vášně.

Býk

Lidé narození ve znamení Býka si označují nohy na zemi. Ne pro ně romantické nadšení a brzké noci strávené na snech milovaného člověka. Prakticky ožívají. Věří v lásku, ale není to pro ně smysl života. Vědí, že úspěšný vztah není jen pocity, ale také rozum a tvrdá práce. Mají neustálé pocity a jsou si vědomi důležitosti kompromisů. Než vstoupí do trvalého vztahu, žijí život naplno. Oddělují sex od lásky. Ve vztahu je věc trochu jiná. Zde se zaměřují na monogamii. Nejedná se o výherce, obvykle jen vyberou toho nejlepšího z těch, kteří ho upoutali. Láska je pro ně důležitá, ale vybraný partner musí mít podobné hodnoty, mít stejnou vizi budoucnosti a milovat svůj životní styl.

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců věří, že v životě existuje pouze jedna pravá láska. Ten, který přežije všechno, jedinečný a nesystematický. S touto vizí jsou pocity ve svých vztazích zklamány. Často od nich uslyšíte, prakticky ve všem, co nikdy nemilovali. Potěšen, není zamilovaný. Proč je to tak? Protože všechno, co není něčím zvláštním, nesouhlasí s jejich vizí lásky, prostě pro ně není. Při hledání toho NĚČEHO vstupuje do dalších vztahů a ukončuje je bez lítosti. Po celou dobu si myslí, že štěstí je někde poblíž, na dosah ruky. Nakonec se v určitém okamžiku vyrovnají s realitou a vytvářejí vztah rozumu - nejlépe s někým, kdo je slepě miluje a slepě zavírá oči k jejich věčným skokům. Protože dvojče se zamiluje a zamiluje po zbytek svého života. Neustále se dívá.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka jsou velmi upřímní a otevření. Mají jedinečný druh citlivosti, který potěší ostatní a nutí je často, i když nedobrovolně, stát se předmětem něčího povzdechu. Raci se s někým setkávají, navazují s nimi přátele a pak pomalu vytvářejí pocity. Jejich láska zřídka exploduje násilným plamenem. Věří, že pocit na první pohled je obvykle pobouřením nebo vášní. Na tomto základě je obtížné vytvořit dobrý a stabilní vztah. Raci jsou skvělí partneři. Starají se, milují. Ukažte své milované pocity, starejte se o ně. Pro nejbližší osobu jsou připraveni skočit do ohně. Je pro ně obtížné najít osobu, která se cítí tak, jak se cítí. Čím více si váží a rozvíjí své vztahy.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva křičí do celého světa, jak si zaslouží lásku, ale často nevěří tomu, co říkají. Jsou snadno oklamáni sladkými slovy a padají za kořist všem druhům svůdců a vykořisťovatelů. Lvi v lásce dávají svému partnerovi příliš mnoho ze sebe. Jsou připraveni vzdát se svých vlastních zájmů, omezit čas s přáteli a zcela se věnovat milovanému. Převezmou odpovědnost za její náladu. Bohužel, každá hůl má dva konce - lví oběť. Rychle se začíná cítit zvyklý. V něm roste hněv a lítost. Pak to může být nepříjemné. Lvi jsou výbušní a stěžují si. Najednou se snaží zbourat základ jejich vztahu a vybudovat jej znovu - podle svých vlastních podmínek. A to často končí rozloučením. Zranění lvi nevidí žádnou vinu. Udělali, co bylo v jejich silách.

Panna

Lidé narození ve znamení Panny jsou velmi opatrní, a to jak v životě, tak v lásce. Když potkají osobu, která zrychlí jejich srdce, nevědí, co s tím dělat. Svádění je pro ně zcela podivné. Také nemohou mluvit o pocitech. Bojí se selhání, odmítnutí a výsměchu. I když se konečně shromáždí a pokusí se učinit první krok, mohou na poslední chvíli změnit názor a své milující gesto změnit na přátelské žerty. Panny jsou velmi plaché. Nejčastěji proto nevyzvedávají, ale vyzvedávají se. V lásce jsou připraveni být přáteli s předmětem jejich povzdechů, dokud nepřevezme iniciativu sám. Vytvářejí úspěšné, plné

Váhy

Lidé narození ve znamení Váhy věří v lásku a obvykle mají velmi specifickou a přesnou vizi toho, co očekávají od vztahu. Rádi komentují zprávy ostatních lidí, poslouchají přiznání a poskytují dobrou radu. Jsou to skuteční odborníci na odbory. V praxi někdy jejich vlastní vztahy nechávají hodně být žádané. Přestože se v nich děje něco špatného, Váha předstírá celému světu, že všechno je dokonalé. Zavře oči před zradami, dokud nebudou dostatečně diskrétní, aby je skryli. Svůj profil na Facebooku zveřejní se sdílenými fotkami a řekne svým přátelům, jak úžasné to je. Její partner by však měl vědět, že pokud překročí tenkou linii, Váha bez váhání odejde. A protože si myslí, že láska v životě je nejdůležitější věcí, přeskočí období smutného smutku a rychle vytvoří nový vztah.

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra vyvolávají dojem samotářů. Svoboda je pro ně nejdůležitější. Rádi flirtují a mění partnery. Zdálo by se, že láska a monogamní vztah k nim nejsou. Nic nemůže být špatnější! Pro Scorpions je láska nesmírně důležitá. Jsou emocionální a citliví. Vstupem do vztahu se do něj zapojují se všemi sebou. Pro milovaného člověka jsou připraveni na všechno. Ve vztahu je nejdůležitější důvěra a pocit bezpečí. Pro nejbližší osobu sundají masku, kterou nosí před celým světem, a odhalí své slabosti. Proto nepřijímají neloajálnost. Navíc jsou morbidně žárlí. Pokud mají podezření na nevěru, jsou schopni mučit svého partnera.

Střelec

Lidé narození ve znamení Střelce žijí pro lásku. Nemohou být sami, obvykle přecházejí hladce ze vztahu ke vztahu. Milují stav zamilování, motýlů v žaludku, nejistotu. Jsou obvykle velmi atraktivní a velmi populární. Proto si jednoduše vyberou z davu milenců ty šťastné, se kterými vstoupí do vztahu. Pokud se mezi partnery vyskytnou nějaké potíže nebo rozdíly, pak se Střelec místo práce na vztahu jednoduše rozhodne vybudovat budoucnost s někým jiným. Pro střelce je láska samoúčelná - často s druhou osobou nemá nic společného. Prostě milují lásku. Tato podmínka je činí šťastnými a dává jim smysl ve svém životě. Vztah s nimi je skutečným dobrodružstvím a jejich bývalí partneři se často nedokáží vyrovnat se svým odchodem a po mnoho let pro ně mají vřelé pocity, které zůstávají ve své milostné zóně vlivu.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha obvykle žijí v přesvědčení, že nejsou hodni lásky, že si to musí zasloužit. Když potkají někoho, kdo se o ně zajímá, mají problémy věřit, že je to čestné. Po dlouhou dobu zůstávají nedůvěřiví a čekají, až se ukáže, že se jedná o jedno velké nedorozumění. V lásce, jsou připraveni udělat hodně a obětovat, aby jejich partner šťastný. To je důvod, proč lidé často shledávají, že lidé nejsou hodni svých pocitů, a zapojují se do toxických vztahů. Někdy je používají sobecké partnery. Navazují-li nové vztahy, nevyvodí závěry z minulosti a zkusí se znovu příliš tvrdě. V důsledku toho je lze vnímat jako mírně vyčerpávající.

Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře mají něco, co přitahuje opačné pohlaví. Láska k nim přichází, i když ji nehledají. Často se také stávají předmětem platonických povzdechů od lidí, jejichž existenci si ani neuvědomují. Uctívání druhých je pro ně tak zřejmé, že někdy, i když se milují, neuvědomují si, že by tyto pocity měly být také správně vyjádřeny. Proto si jejich partneři někdy stěžují na lhostejnost Vodnáře. Pro lidi narozené v tomto znamení je láska důležitá jako vzduch. Milují pocit motýlů v žaludcích a neustále je potřebují. To může vést k nevěře a častým změnám předmětu vzdechů.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryby jsou nesmírně emotivní, citliví a romantičtí. Věří v lásku a potřebují to jako vzduch. Svět bez lásky pro ně nestojí za to moc. Rychle se zamilují. Jejich pocit je bouřlivý, vášnivý a ohnivý. Nejlepší je, pokud je to navíc zakázáno - romantika nebo vztah s někým nedosažitelným. Pak jsou Ryby ve svém živlu. Trpí, bojují, tráví noci, nemohou jíst. Žijí krátké, odcizené sdílené okamžiky. Rutina a monotónnost v neustálém vztahu zdobí jejich křídla. Milující Ryba je schopna se s takovou situací vypořádat - vytváří umělé, obtížné okolnosti. Pohybuje se od svého partnera, aby se k němu dlouho vrátil. Existuje jedna podmínka - partner ji musí milovat nad životem, koneckonců a do hrobové desky. Pak jsou Ryby šťastné.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl