Nikdo, kdo se ožení, nepředpokládá že se rozvede. Život však ukazuje, že se lidi rozvádějí poměrně často. Jak je možné, že někteří lidé mohou být spolu po zbytek svého života a jiní se rozvedou i několikrát? Astrologie může odpovědět na tuto otázku. No, některé znamení zvěrokruhu kvůli jejich přirozenému rozvodu častěji než ostatní.

Pokud chcete žít šťastně až do konce v manželství, ujistěte se, že vy nebo vaši blízcí nepatříte k žádnému z těchto příznaků. Samozřejmě existují výjimky z každého pravidla a dlouhověkost manželství závisí na mnoha faktorech. Nelze však popřít, že se následující znamení zvěrokruhu nejčastěji rozvedou.

Vodnář

Obrázek z kobieta.onet.pl

Lidé pod tímto znakem si vysoce cení svobody a nezávislosti. Pro ně je manželství formou otroctví a omezení. To neznamená, že nemohou být věrní a vydržet v dlouhodobých vztazích. Mohou, prostě nevidí potřebu formalizace. Upřednostňují pocit svobody a svobody. Z tohoto důvodu je pro ně těžké vytrvat v manželství. Vodnáři jsou samotáři a nepřipoutávají se k jiným lidem. Z tohoto důvodu se rozhodnou rychle a snadno rozvést. Nezažijí to.

Střelec

Obrázek z kobieta.onet.pl

Jsou impulzivní a milostivé. Střelci mají často na účtu několik manželství. Rozhodují se rychle a mohou je změnit stejně rychle. Pokud se zamilují, jsou připraveni na svatbu po několika týdnech známosti. Když se ukáže, že vztah je bezohledná chyba, rozvedou se. Mají rádi změnu a zábavu. Spíše s vámi nebudou trávit celý život, ale předpokládají, že kratší vztahy mohou být také skvělé.

Blíženci

Obrázek z kobieta.onet.pl

Jsou proměnliví a nerozhodní. Často se vzdávají. Doslova balení kufrů a zbarvení do modra. Potřebují neustálé změny a silné emoce. Nemůžou se nudit. Stabilita a bezpečnost není něco, o čem Blíženci sní. Rádi shromažďují zkušenosti, potkávají nové lidi a užívají si života. Spíše nebudou trvat ve vztahu, který je již neuspokojuje. Próza života je děsí a vyhýbají se jí za každou cenu.

Kozoroh

Obrázek z kobieta.onet.pl

Kozoroh je loajální, rozumný a vážný. Romance není jejich styl. Nemají čas ani sklon k podobným nesmyslům. Tak proč se lidé tak často rozvedli? Kozorozi jsou strašliví workoholici. Často zanedbávají rodinu a práci a své obavy kladou na první místo. Žít s nimi nemá nic společného se spontánní hrou. Jsou příliš zaměřeni na práci a stěží žádný partner je schopen to zastavit nebo ... změnit.

Panna

Obrázek z kobieta.onet.pl

Lidé s tímto znamením mají malou šanci se oženit, a pokud se jim podaří oženit, pravděpodobně skončí rozvodem. Panny mají od ostatních neskutečná očekávání. Jsou pedantští a vše musí být učiněno podle jejich diktátu. Rádi upozorňují na chyby a kritizují. Nevšimnou si však svých nevýhod. Je těžké stát s nimi. A i když někdo uspěje, pravděpodobně nesplní jejich očekávání.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl