Některé dívky mohou být opravdu nepříjemné, pomstychtivé, závistivé a škodlivé. Je to o nich v negativním smyslu, že jsou zlí. Mezi nejvýznamnějšími ženami vynikají dámy zpod tří znamení zvěrokruhu. Zkontrolujte, zda jste na této černé listině.

1. Štír

To pravděpodobně nikoho nepřekvapuje. Štíři vždy na vrcholu seznamu, pokud jde o pomstu, žárlivost, nepříjemné chování. Štíři mají mnoho výhod, které nelze přeceňovat a skočí do ohně za svými blízkými. To však nic nemění na skutečnosti, že proti lidem, které se jim nelíbí, mohou přinést nejtěžší dělostřelectvo. Diskrétní kopání děr, promyšlené plány na pomstu za chladu, všechny formy zpožděných zapalovacích bomb - to je zbraň zvěrokruhu Štíra.

2. Blíženci

Ženy Blíženci jsou největší drbny v celém zvěrokruhu. Mluví o všem a o každém, musí všude strkat nos. Neexistují žádné morální skandály, které by unikly jejich pozornosti. Mají také skvělé znalosti, konverzace s nimi jsou zajímavé, nemůžete se s nimi nudit. Nejhorší je, když si dívka z Blíženců myslí, že jste z nějakého důvodu jejím nepřítelem. Pak o vás nebude vždy vycházet pravá zvěst. Jen abyste zničili svůj názor a odradili ostatní lidi od vás.

3. Lev

Lvice jsou opravdu skvělé dívky. Obvykle užitečné, organizované, rozhodné, ochotné pomoci. Pro své přátele a příbuzné jsou to skály, ale také je chrání před veškerým zlem tohoto světa. Ale lvice, kterou někdo urazil nebo zanedbal, se změní v divoké zvíře, které náhle, brutálně, tupě a útočně zaútočí tak, že se krev rozlévá (alespoň metaforicky). Nikdo, stejně jako zvědavá lvice, nemůže dát nejhorší slova slovy. Ví, co říct, aby opravdu ublížila.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl