Připravte se, blíží se koledy! Možná jste neslyšeli (ale opravdu byste měli!) Představení Susan Boyle "Away In A Manger", vánoční koleda složená v roce 1895, která se v novém provedení objevila na hvězdném druhém albu. "The Gift."

Možná si vzpomínáte na Susan Boyleovou z jejího slavného prvního vystoupení v britské Mam Talent v roce 2008. Pak žena středního věku, o které nikdo nikdy neslyšel, omráčila porotu a publikum svým mocným, magickým hlasem. Od té doby pracovala na svém albu a její kariéra rychle rostla.

Obrázek z instagram.com/susanboylemusic

57letá žena má určitě dar, pokud jde o zpěv a tvrdí, že náboženství určilo svůj směr v životě.

V rozhovoru s Christian Post řekla: „Moje víra je pro mě na všech úrovních nesmírně důležitá. Vede mě těmito momenty pochybností a umožňuje mi pochopit, že tento dar mé kariéry, později v životě, pochází z vyšší moci. Náboženství je pro mě velmi důležité a pořád chodím do kostela pravidelně. ““

„Jako malé dítě jsem šla s rodinou do kostela a zpívala ve sboru. Věřím, že mé náboženství mi dává směr života a přináší velké štěstí. "

Obrázek z instagram.com/susanboylemusic

V dané nahrávce lze Boylová vidět před velkým davem na Rockefeller Plaza v New Yorku. Spolu s dětským pěveckým sborem vytváří vzrušující podívanou, na kterou jen tak nezapomenete. I když nejste velkým fanouškem vánoční hudby, měli byste si ji poslechnout!

Podívejte se na úžasnou Susan Boyleovou na níže uvedené nahrávce:

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z YouTube