Pokud jste špatnému chlapi důvěřovali více než jednou, možná budete mít problém někomu dát své srdce někomu znovu. Při výběru nového kandidáta na partnera, pokud berete v úvahu všechny jeho další vlastnosti, zkontrolujte také znamení zvěrokruhu. Níže naleznete seznam horoskopických znamení, na které se můžete spolehnout!

1. Panna

Je to rodinný muž, který si cení domova a stará se o blaho svých blízkých. Zrada se neobjevuje v jeho slovníku, prostě si nedokáže představit, že by mohl něco takového udělat. Jestli vás přestane milovat, odejde bez hraní stranou. Můžete se v tom cítit sebevědomě.

2. Kozoroh

Není to moc efuzivní, můžete zapomenout, že vás ohromí komplimenty a ukáže vám vaše pocity. Což neznamená, že tam nejsou. Naopak, Kozoroh miluje silně, čestně a na velkou vzdálenost. Je to skála pro svého partnera, stará se o její bezpečnost a pohodu. Nikde nehledá štěstí, protože ho už našel. Toto je typ, který je přesvědčen o jejich výběru a drží se jich.

3. Váhy

Je to člověk, který miluje romanticky a něžně. Pokud se rozhodl s vámi spojit, můžete si být jisti, že bude chtít do vašeho vztahu investovat hodně energie. Někdy vás může vyděsit, jak blízko musíte být, jak zřídka si můžete dovolit trávit čas bez něj, ale není to příliš vysoká cena za slib, že vás nezradí a kultivuje vaši lásku, i když v ní nejste. stejně horlivý.

4. Býk

Základní, rozumný, s povahou workoholika a strážce řádu. Nerad projevuje své pocity velmi efektivně, ale ukáže jim drahé dary - to je jeho způsob, jak vás informovat, že se o vás opravdu zajímá. Zamilovaný Býk bude stát za vámi a zajistí, aby se vám nic špatného nestalo. Postará se také o vaše materiální zabezpečení. A ani mu nenapadne hlad po sekretáři nebo kolegovi. Jste jeho investice a neradi se hroutí.

5. Beran

Je to ten typ člověka, který vás bude milovat nahlas, vášně a velmi efektivně. Celý svět bude vědět, že jste pro něj ta pravá. Je zaručen také oheň v ložnici a ochrana před veškerým zlem a špatnostmi. Beran se bude zabývat nebezpečím jako rytíř na bílém koni, i když to znamená že bude muset vyhrnout rukávy. Dokud vás Beran nepřestane milovat, neexistuje pro něj způsob, jak se podívat na jinou ženu. Když jeho pocit ztuhne, nebude ho moci skrýt, takže se prostě rozdělíte.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl