Když se lidi berou, většinou neplánují že se následně i rozvedou. Život však ukazuje, že se mezi legalizovanými vztahy dělí poměrně často. Jak je možné, že někteří lidé mohou být spolu po zbytek svého života a jiní se rozvedou i několikrát? Astrologie může odpovědět na tuto otázku. No, některé znamení zvěrokruhu kvůli jejich přirozenému rozvodu častěji než ostatní.

Pokud chcete žít šťastně až do smrti, ujistěte se, že vy nebo vaši blízcí nepatří k žádnému z těchto příznaků. Samozřejmě existují výjimky z každého pravidla a dlouhověkost manželství závisí na mnoha faktorech. Nelze však popřít, že se následující znamení zvěrokruhu nejčastěji rozvedou.

Vodnář

Obrázek z kobieta.onet.pl

Lidé pod tímto znakem si vysoce cení svobody a nezávislosti. Pro ně je manželství formou otroctví a omezení. To neznamená, že nemohou být věrní a vydržet v dlouhodobých vztazích. Mohou, prostě nevidí potřebu formalizace. Upřednostňují pocit svobody a volnosti. Z tohoto důvodu je pro ně těžké vytrvat v manželství. Vodnáři jsou samotáři a nepřipoutávají se k jiným lidem. Z tohoto důvodu se rozhodnou rychle a snadno rychle se dokážou i rozvést. Nezažijí to.

Střelec

Obrázek z kobieta.onet.pl

Jsou impulzivní a milostiví. Střelci mají často na účtu několik manželství. Rozhodují se rychle a mohou je změnit stejně rychle. Pokud se zamilují, jsou připraveni na svatbu po několika týdnech známosti. Když se ukáže, že vztah je bezohledná chyba, rozvedou se. Mají rádi změnu a zábavu. Spíše s vámi nebudou trávit celý život, ale předpokládají, že kratší vztahy mohou být také skvělé.

Blíženci

Obrázek z kobieta.onet.pl

Jsou proměnliví a nerozhodní. Často se vzdávají. Doslova balení kufrů a zbarvení do modra. Potřebují neustálé změny a silné emoce. Nemůžou se nudit. Stabilita a bezpečnost není něco, o čem Blíženci sní. Rádi shromažďují zkušenosti, potkávají nové lidi a užívají si života. Spíše nebudou trvat ve vztahu, který je již neuspokojuje. Próza života je děsí a vyhýbají se jí za každou cenu.

Kozoroh

Obrázek z kobieta.onet.pl

Kozorozi jsou loajální, rozumní a vážní. Romance není jejich styl. Nemají čas ani sklon k podobným nesmyslům. Tak proč se lidé tak často rozvedli? Kozorozi jsou strašliví workoholici. Často zanedbávají rodinu a práci a své obavy kladou na první místo. Žít s nimi nemá nic společného se spontánní hrou. Jsou příliš soustředěni na práci a stěží žádný partner je schopen to zastavit nebo ... změnit.

Panna

Obrázek z kobieta.onet.pl

Lidé s tímto znamením mají malou šanci se oženit, a pokud se jim podaří oženit, pravděpodobně skončí rozvodem. Panny mají od ostatních neskutečná očekávání. Jsou pedantští a vše musí být učiněno podle jejich názoru. Rádi upozorňují na chyby a kritizují. Nevšimnou si však svých nevýhod. Je těžké s nimi vůbec žít. A i když někdo uspěje, pravděpodobně nesplní jejich očekávání.

Hlavní obrázek z kobieta.onet.pl