Každé znamení zvěrokruhu má svou silnou stránku, která jej odlišuje od ostatních jedenácti. Jaká je vaše největší výhoda?

Beran

Poctivost je vaše vrozená kvalita. Někdy je vnímána jako nevýhoda, protože můžete říct něco opravdu nepříjemného. Nechodíte kolem horké kaše.

Býk

Jste nejvíce vynalézavý zástupce zvěrokruhu. Řešení můžete najít v každé situaci, i když jsou ostatní přesvědčeni, že není šance na úspěch.

Blíženci

Blíženec je osoba, která poskytuje zábavu všem kolem. Naplánuje nejzajímavější rande, nejlepším partnerem a přijde s tou nejlepší zábavou pro děti (jejich vlastní i jiné).

Rak

Staráš se, staráš se o rodinu. Vaše největší výhoda spočívá v tom, že poskytujete pocit bezpečí a vytvoříte teplý domov.

Lev

Jste jako beranidlo, pokud je někdo z vašich blízkých zraněn. Budeš je hájit všemi prostředky, aby se jim neublížili, aby nebyli podvedeni, a dokonce jim to nebylo líto.

Panna

Máte v ruce srdce a staráte se o osud každého kolem vás. Každý, kdo potřebuje pomoc, může o to požádat. Budete připraveni zachránit svět v noci, o půlnoci a sdílet poslední kousek chleba s jinou osobou.

Váhy

Je známo, že dokážete vyřešit jakýkoli konflikt. Lidé se na vás obracejí jako na profesionálního prostředníka. Diplomatické dovednosti ale také používáte ve svém každodenním životě. Je těžké se s vámi hádat.

Štír

Jako nízkoúčinná a spíše utajená osoba jste také sny důvěrníků snů. Přátelé vědí, že vám mohou vyprávět o nejintimnějších detailech svého života, a nebudete je dále předávat.

Střelec

Jste typ člověka, který může zůstat bez bot, pokud ostatní žijí dobře. Vždy máte čas na přátele a nikdy je nenecháte v nouzi.

Kozoroh

Nikdy nezklamete, pokud slibujete něco udělat. Vždy přijdete včas, splníte svůj úkol v práci a splníte sliby, které jste dali.

Vodnář

Jste optimista, který vás může nakazit pozitivním přístupem. Dokonce budete fandit člověku ve vážné díře. Navíc vždy zkontrolujete své přátele, když už nemluví, abyste se ujistili, že nejsou náhodně smutní.

Ryby

Jako mimořádně vstřícný člověk způsobujete, že se s vámi ostatní cítí dobře. Jste jako náplast na rány, když se děje něco špatného. Můžete také přimět lidi, kteří jsou introvertní, aby se začali otevírat.

Hlavní obrázek z magia.onet.pl