Krasobruslení má tento magický prvek, díky kterému mě výkony talentovaných bruslařů budí úctu a obdiv.

Možná je to proto, že jsem trochu bruslil a vím, jak obtížné je toto umění. Nebo možná proto, že vím, kolik cvičení, oběti, potu a slz stojí náklady na učení i té nejjednodušší postavy.

Bez ohledu na důvod, vždy jsem výkony bruslařů sledoval s potěšením a velkým obdivem. Například představení mladé bruslařky Veroniky Žilina. Tato 10-letá dívenka má neuvěřitelný talent.

Když se Veronika dostane na led, můžete cítit, že se stane něco úžasného. Atmosféra sama o sobě je při svém vstupu jedinečná. Světla jsou tlumená a viditelnost je zajištěna pouze bílou vrstvou ledu. Oči publika se zaměřují na dívku a ve vzduchu se můžete cítit čekat na něco magického.

Na začátku představení dívka rozsvítí malé světlo. Po chvíli se k ní připojí lidé z publika. Po chvíli vypadají stánky jako obloha plná stovek hvězd. Klima je doplněno písní, kterou si Veronika zvolila. Toto je obálka známé písně Hallelujah z repertoáru Leonarda Cohena.

Výkon 10-leté dívky je velmi energický. Všechny postavy jsou vyráběny plnou rychlostí a s plnou milostí.

Publikum je také potěšeno. Po každé úspěšné piruetě nebo skoku ji odmění potleskem.

Je těžké uvěřit, že Veronika má pouhých 10 let. Všechno, co vystupuje na ledě, vypadá tak dokonale, že je nemožné se z jejího výkonu těšit.

Tato dívka má neuvěřitelný talent. Přesvědčte se sami o níže uvedené nahrávce. Sdílejte tento článek, aby tento úžasný výkon vidělo více lidí.

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z pl.newsner.com