Nikdy nemůžete být příliš opatrní, zvláště když je dítě v přítomnosti psa. I když důvěřujeme našemu psovi, je to živé zvíře a jednoduše nemůžeme předvídat, jak bude reagovat na chování dítěte.

Špatné reakce jsou vzácné, ale nastanou, pokud náš pes nebude správně vychován láskou. Psi jsou věrní a loajální mazlíčci, kteří se rychle stávají součástí rodiny.
Dívka jménem Quinn, která žije v San Antoniu, velmi miluje svého psa Larryho. Video znázorňující dívku, která opakovaně políbí svého psího přítele, způsobilo v mnoha lidech docela rozruch.

Nejlepší část videa je ta, která ukazuje jeho reakci na polibky. Nelze se neusmát. Dívka je ještě příliš mladá na to, aby mohla vyslovit slova, a tak se rozhodla políbit svou lásku ke svému psovi pomocí polibků.

Obrázek z pl.newsner.com

Informace uvedené na YouTube pod videem ukazují, že pes je starší než dívka jen o devět měsíců. Jakmile se dívka objevila doma, pes ji velmi miloval.

Quinn, dychtivá mu ukázat, že ho také miluje, se rozhodl dát mu hodně polibků na nos.

Na okamžik se Larrymu zdálo, že ho polibky neobtěžovaly, ale pak se malý pes zvedl na nohy a jeho reakce vedla malou holčičku nadšeně.

Obrázek z pl.newsner.com

Naštěstí se rodiče dívky rozhodli celou akci nahrát a sdílet na YouTube. Video získalo publicitu velmi rychle. Není divu.

Sledujte níže a podívejte se, co pes udělal:

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z pl.newsner.com