Každé znamení zvěrokruhu má individuální charakterové rysy. Někdo zadržuje vztek, někdo vyhodí všechny emoce, aniž by přemýšlel o názorech druhých. Které znamení zvěrokruhu jsou velmi slušné a které jsou naopak hrubé?

Rak

Lidé narození pod tímto znakem mohou být bezpečně nazváni nejposlušnější a trpěliví. Snaží se být loajální ke každé osobě a každé životní situaci, vyhýbat se konfliktům a během vzrušených emocionálních debat - chovat se co nejpřesněji.

Kozoroh

Zástupce tohoto znamení zvěrokruhu lze nazvat nejchytřejšími lidmi. Budou citovat všechna pravidla etikety od obálky po obálku, i když se probudí uprostřed noci a budou je vždy vše přísně dodržovat. Kozorohové jsou zcela bez nenávisti.

Panna

Dobře vychované panny nerozpoznávají křik a hrubost. Pokud se člověk projeví jako vášnivý dobrodruh, pravděpodobně se už v životě Panny neobjeví. Lidé tohoto znamení zvěrokruhu raději myslí a dělají tiše než házejí slova do větru.

Váhy

Toto znamení zvěrokruhu nezná hněv. Jsou skutečně v rozpacích o tom, jak někdo chce ublížit jiné osobě, a nezáleží na tom, zda je to fyzické nebo duševní. Váhy lze právem považovat za nejlepší znamení zvěrokruhu.

Ryby

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu se snaží vyřešit jakýkoli konflikt tichou konverzací. Nepoznávají zvýšený hlas a skandály jednoduše ignorují. Budou však rádi, když budou podporovat konstruktivní dialog. Kromě toho Ryby dokonale ovládají své emoce a neodhalují je cizincům.

Vodnář

Zlatý průměr. Ve většině situací je rezervovaný a zdvořilý. V sporech jedná s horkou hlavou, ale zároveň si nedovoluje být agresivní a urážet ostatní lidi. Dlouho se hádá, ale snadno připouští, že se mýlí. Ale pokud někdo urazil lidi v jeho blízkém kruhu, Vodnář ztratí kontrolu nad svými emocemi a je lepší se mu vyhnout.

Lev

Královská povaha Lva mu prostě neumožňuje mlčet, pokud mu něco nevyhovuje nebo pokud se podle jeho názoru někdo mýlí. Upřímně se hádá, svými slovy se dotýká nejcitlivějších bodů a nestydí se za to. Křičet je pro něj normální. A zášť, pokud se něco pokazí a nezáleží na tom, kdo je na vině.

Býk

Lidé tohoto znamení zvěrokruhu prostě nemohou během konfliktu mlčet. Křičí hlasitě a sebevědomě a brání svou pozici. Je pravda, že si není jistý, zda se ostatní bojí jeho výkřiku. Je snadno podrážděný maličkosti, komentuje neznámé lidi.

Beran

V jakékoli nepochopitelné situaci se Beran chová docela agresivně a nepředvídatelně. Pokusy ho umlčet zhoršují situaci. Lidé tohoto znamení zvěrokruhu jsou velmi naštvaní, pokud něco nejde podle jejich plánu, i když je obtížné tento plán splnit.

Blíženci

Lze je nazvat nezralým znamení zvěrokruhu. Během konfliktu nebo hádky se Blíženci stávají hysterickými a chovají se jako děti, které si nekoupily hračku. Proto se často neberou vážně.

Štír

Možná, že postrádají jakékoli pocity nebo emoce. Během skandálů se chovají klidně a obezřetně, ale nikdy nepřemýšlejí o pocitech jiných lidí. Střízlivě vyhodnoťte každou situaci a zkuste ji využít ve svůj prospěch, aniž byste přemýšleli o ostatních.

Střelec

Pro mnoho lidí je Střelec víla a motivátor. Je silný a velmi tvrdohlavý, sleduje své cíle a ve většině případů je dosahuje. Zároveň je na sebe strašně hrdý a nestydí se chválit za každou příležitost.

Hlavní fotka: navalnyfals.com