Lidé s jemnými vlasy ví, jak obtížné je vybrat si krásný účes. Měl by dávat objem, snadno sedět a vypadat dobře upravený. Tohoto účinku je obtížné dosáhnout na jemných vlasy! Jemné vlasy vyžadují stálou péči, po stylingu si neudrží svůj tvar dobře, vlasy musí být stylovány každý den.

Nezapomeňte, že ženám s tenkými vlasy sedí pouze několik účesů: bob, rovné vlasy po ramena a velmi krátké „chlapecké“ účesy. Nejdůležitější je, aby si holič vybral správný tvar a vytvořil strukturovaný účes.

Hrdinka tohoto příběhu má velmi jemné vlasy. Požádala stylistu, aby jí vybral účes. Dáma chodila s bobem velmi dlouho, ale tento účes nedržel tvar a plihl v průběhu dne. Kadeřník navrhl, aby žena radikálně změnila její image a vytvořila stylový účes na krátkých vlasech.

foto: laykni.com

Vlasy byly ostříhány a byl proveden strukturovaný střih asymetrického pixie-bobu.

foto: laykni.com

Krásné asymetrické okraje přidávají objem a vytvářejí živý obraz. Ukázalo se, že jsou stylové a jasné!

foto: laykni.com

Vlasy klientky byly obarveny přírodním odstínem pšenice, čímž se odstranil žlutý odstín. Pšenice je přírodní, ušlechtilý odstín „studeného zlata“, díky kterému byla žena ženštější a stylovější.

foto: laykni.com

Tento odstín vlasů vypadá „drahý“, ideální pro následovníky módy a podnikatelky.

foto: laykni.com

Stylista vytvořil účes, který se dá snadno stylizovat doma. Je to skvělé pro krátké, kudrnaté vlasy a pokud je zamotáte během sušení, získáte zakaždým objemný a stylový styl.

foto: laykni.com

Zákaznice se změnila k nepoznání! Nyní vypadá mladší, stylovější a módní barva zjemňuje její pleť.

foto: laykni.com

Neuvěřitelný výkon!

Hlavní foto: laykni.com