Audrey Hepburn není třeba nijak představovat. Nebyla to jen skvělá herečka, ale také člověk s velkým srdcem.

Slova Audrey Hepburnové, která by měla slyšet každá žena

1. Pokud potřebujete pomocnou ruku, vězte: máte ji - svoji. Jak stárnete, uvědomíte si, že máte dvě ruce: jednu, která pomáhá vám a druhá pomáhá ostatním.

2. Abyste měly krásné rty – říkejte pouze krásná slova. Chcete-li mít oči krásné, hledejte v lidech jen dobro. Pro štíhlou postavu - podělte se o jídlo s hladovými. Aby byly vaše vlasy krásné - nechte s nimi vaše dítě hrát každý den. Aby byl váš postoj rovný, představte si, že nikdy nebudete sami.

3. Krása ženy není v jejích šatech, postavě ani účesu. Je to v záři jejích očí. Koneckonců, oči jsou branou do srdce, kde žije láska.

4. Vzpomněla jsem si, že od dětství mě nikdo nepotřeboval a celý život jsem pochybovala, zda by to mohlo být jinak. Čokoláda byla moje jediná láska a nikdy mě nepodváděla.

5. Lidé potřebují více náklonnosti, povzbuzení, odpuštění. Nikdy nikoho neodvracejte.

6. Miluji lidi, kteří mě rozesmějí. Opravdu si myslím, že smích je to, co mám nejraději. Léčí mnoho nemocí. Možná je to nejcennější lidská vlastnost.

7. Věřím, že šťastné dívky jsou nejkrásnější. Věřím, že nejlepší způsob, jak spálit kalorie, je smích. Věřím, že zítra bude nový den a ... věřím v zázraky. Jsem šťastná žena.

8. Sexappeal je něco, co se u ženy skrývá. Být sexy je vrozené, ne získané. Nemohu se chlubit rozměry Sophie Loren nebo Giny Lollobrigidy, ale sexappeal není jen o velikosti. Nepotřebuji ložnici, abych dokázala svou ženskost. Mohu být sexy při sběru jablek z jabloní v dešti.

Hlavní foto: kakao.im