Malý Theo je šťastný, že vyrůstal obklopen svými psy Goldendoodle. Toto jedinečné plemeno bylo vyšlechtěno jako výsledek křížení zlatého retrívra s pudlem.

Matka Jessica pro ně dokonce založila blog na Instagramu, kde nyní pravidelně zveřejňuje roztomilé fotografie 6letého psa Simona a jeho příbuzných Charlieho a Shea, kterým je jen 1 rok. Theo miluje štěňata a rád si hraje s chlupatými přáteli.

foto: google

„Je úžasné sledovat, jak se vztah syna a psa vyvíjí. Myslím, že jim bude brzy tajně dávat pamlsky. Poslední měsíc je Theo začal více mazlit. Je rád, když je vidí kolem. Lidé si dělají legraci, že si Theo začne myslet, že je pes! “říká Jessica.

foto: google

Od narození mladá matka nerozdělovala dítě a psy. Když byl Theo asi týden starý, položila ho blíže ke psům, aby cítili a čichali nového člena rodiny. Známost prošla s velkým úspěchem a novorozenec upadl do království vlny a tepla.

foto: google

foto: google

„Chci, aby psi přinášeli radost, smích, úsměv. Jsem velmi potěšena vztahem mezi dítětem a zvířaty a tím, jak jsou vnímáni ostatními,“ říká Jessica.

foto: google

Hlavní foto: google.com