Vzpomínky na první lásku, je to jedinečná cesta. Tyto sladké vzpomínky nás mohou vést k tomu, abychom žili v minulosti, ale s mírou mohou být prospěšné.

Píseň přináší vzpomínky na starou lásku. Vůně sušenek vás vrátí zpět do dětství, protože připomíná ty buchty, které vařila vaše babička. Skupina mladých lidí s batohy nastupujícími do vlaku přináší vzpomínky na bezstarostné a radostné mládí ... Nostalgie je smutný pocit. Pamatujeme si, jak dobré to bývalo, ale jsme si vědomi toho, že to nelze všechno obnovit. To je bolest paměti. Minulost se zdá být nezapomenutelná a jedinečná. Chybí nám něco, co vás udělalo šťastným, úplným, dokonalým.

Nostalgie může být o domě, kde jste žili jako dítě, o zemi nebo městě, ze kterého pocházíte. Nostalgie pro dětství a mládí, nejpříjemnější, ale zároveň smutná. Smutné, že všechno jednou zmizí ... Když poslouchám hudbu z dětství, jsem plný optimismu a spontánnosti. Pamatujete si, jak jste byli mladí? Nic vám nebrání v tom, abyste tak vždy zůstali. Tancujte na hit Modern Talking …

Zdroj: youtube.com

Hlavní foto: storyfox.ru