Guy a Julie Wass, kteří žijí v anglické provincii Devonshire, se rozhodli, že v jejich věku je těžké se o obrovské sídlo starat. Ano, vložili do tohoto domu svou duši: před 18 lety pár zrekonstruoval starou budovu a proměnil ji ve skutečné rodinné hnízdo pro aristokraty.

foto: lemurov.net

Dům má tři obrovské ložnice, koupelnu, obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Ty byly přepracovány z komorníkova pokoje. Luxusní nábytek ve viktoriánském stylu dodává prostoru eleganci. Dům má také velká okna a obnovenou parketovou podlahu, která vytváří spojení s minulostí budovy.

foto: lemurov.net

Ale nyní Wassowovy děti vyrostly a obrovské panství je opuštěné. Potom Guy a Julie přišli s něčím mimořádným. Začali organizovat loterii mezi všemi potenciálními kupci.

foto: lemurov.net

Jedna jízdenka stojí pouze 2,5 GBP. Pamatujte, že hodnota samotného domu je 1 000 000 GBP (1,32 milionu USD).

foto: lemurov.net

200 000 GBP z této částky - pár věnuje na charitu, do fondu na podporu rakoviny. To je důležitý krok pro Wass - Guyova matka zemřela na rakovinu, když byl teenager.

foto: lemurov.net

Už dospělý muž říká: „V posledních dnech se jí dostalo nejlepší možné péče a pozornosti. A nyní vím, jak svým srdcem a myslí, jak mohu pomoci ostatním lidem, aby si ji pamatovali. Sotva mluví o konci života, ale v tuto chvíli potřebují péči zejména tito lidé. Moje žena a já jsme se rozhodli pomoci těm, kteří opouštějí tento svět. “

Hlavní foto: lemurov.net