Existují modely účesů, které vždy vypadají relevantní. Mezi nimi jsou účesy s „francouzským“ šik. Zralé pařížské ženy nenosí extravagantní účesy, jejich účesy vypadají docela šedě. Vědí však, jak vypadat žensky. Především je to světlo, přirozené zanedbávání. Někdo (myslím, že Chanel) řekl: „Vlasy by měly být, jako byste právě vyklouzli z náruče muže, kterého milujete.“

Účesy pro blond vlasy

Nejprve několik slov o módní paletě barev na vlasy do roku 2020. Obecně lze říci, že se trend posunul směrem k přírodě. Jedovaté barvy již nejsou relevantní.

MODERNÍ BARVY VLASŮ 2020

  • Zlato blond.
  • Karamelová blondýna.
  • Růžově blond (růžové zlato).
  • Všechny odstíny světle hnědé.
  • Stříbrná šedá

Níže vidíte účes, který často nosí zralé francouzské ženy. Jedná se o krátký bob, který mírně zakrývá uši (můžete ho zastřihnout za vlasy tak, aby zadní část hlavy měla kulatý tvar). Vlasy jsou vpředu kratší, ale nemají třásně. Místo toho je boční pramen mírně nedbale odložen stranou a zůstává naživu a pohybuje se. Věnujte pozornost módní barvě vlasů: karamelová blond.

foto: google.com

Stejný model, ale vlasy jsou položeny volněji. Zde to vypadá, jako by se žena odtrhla od svého milovaného. Přirozené zanedbávání je francouzské šik.

foto: google.com

Toto je také karamelový odstín blond, ale v lehčí verzi.

foto: google.com

A tady jsou vlasy obarvené medově blond. Účes s otevřeným čelem vždy vypadá chytře a ušlechtile. Bude to vyhovovat ženám s krásným čelem a hezkou oválnou tváří.

foto: google.com

Účesy pro hnědé vlasy

MODERNÍ BARVY VLASŮ (POKRAČOVÁNÍ)

Pro tmavé vlasy:

  • Tmavý kaštan.
  • Čokoláda.
  • Tmavá skořice.
  • Tmavá třešeň.
  • Modré a černé

Zde platí stejné pravidlo účesu jako na začátku. Přední prameny jsou kratší a kartáčované do strany, aby zůstaly mobilní. To vytváří mírné zanedbávání a právě to dává kouzlo.

foto: google.com

Oblíbené jsou barvy na vlasy s odlesky třešní a vína.

foto: google.com

Účesy pro šedé vlasy

VĚČNÁ NESHODA: NOSIT ŠEDÉ NEBO OBARVENÉ VLASY?

Ve všech článcích o účesech jsou komentátoři kontroverzní. Někteří lidé si jsou jisti, že šedé vlasy je třeba barvit. Jiní argumentují se stejným důrazem, že šedé vlasy by se neměly barvit. Každý komentátor považuje svůj názor za jediný správný, nedává oponentovi právo myslet jinak.

Popelově-stříbrné odstíny vlasů jsou stále aktuální i dnes. Barva může být šedá nebo tónovaná.

foto: google.com

Asymetrie zůstává v módě. V tomto účesu je delší boční část zvlněná, což jí dodává jemný a ženský vzhled.

foto: google.com

JAK ZÍSKAT EFEKTIVNÍ ŠEDOU

Pro šedé vlasy použijte speciální šampony. Díky nim se šedé vlasy transformují. Tyto šampony zlepšují strukturu šedivých vlasů, snižují nažloutlost a pórovitost, dodávají vlasům hebkost a lesk.

foto: google.com

Šedé vlasy můžete lehce zabarvit bylinkami.

ŠEDÉ TÓNOVÁNÍ S CHAMOMILEM, LIPOVÝMI KVĚTY

Lipové květy dávají medový odstín, heřmánek - zlatý. Na 1 šálek vroucí vody potřebujete 4 lžíce bylin (s kopcem). Strmé v termosce po dobu 1,5 hodiny. Poté napněte a za horka naneste na vlasy. Nasaďte si plastovou čepičku a nahoře teplý šátek. Nechte 1-2 hodiny. Poté opláchněte (bez šamponu). Bylinná infuze tónuje, zlepšuje a uzdravuje vlasy.

Hlavní foto: google.com