Mnoho osobností vypadá nádherně, i když ne všem se podaří zůstat atraktivní až do stáří. Existují však celebrity, které stárnou opravdu krásně.

Helen Mirren

foto: cosmo.ru

Ve věku 75 let si vybírá úžasné oblečení na červený koberec, které zdůrazňuje ohromující, ženskou a štíhlou postavu. Herečka uvedla, že nechodí pravidelně do tělocvičen, ale udržuje disciplínu a 15 minut denně cvičí více než 50 let.

Meryl Streep

foto: cosmo.ru

Dnes má tato ohromující herečka 71 let a nikdy nebyla fanouškem luxusního oblečení, přísných diet, sportu a plastické chirurgie. Ale Meryl dokáže ve svém věku vypadat perfektně i v nejjednodušším oblečení. Jaké je tajemství? V úžasné přírodní kráse, kterou Meryl překypuje s hrdostí.

Sophia Loren

foto: cosmo.ru

Je jí 86 (!) Let, ale její věk absolutně nezabrání tomu, aby Sophie zůstala sexuálním symbolem a stále sváděla muže stejným způsobem jako před několika desítkami let. Lauren považuje za hlavní tajemství věčného mládí dodržovat středomořskou stravu, mít vždy skvělou náladu a dobrý spánek.

Jane Fonda

foto: cosmo.ru

Legendární tvůrce populárního aerobiku pravidelně cvičí cviky, které sama vyvinula, díky čemuž se jazyk jednoduše neobrátí, aby nazval Jane její babičkou. Má ohromující postavu s úzkým pasem, kterou by jí záviděla řada mladých dívek.

Carmen Dell'Orefice

foto: cosmo.ru

Tato modelka amerického původu se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů díky nejdelší modelingové kariére. Carmen nadále dobývá mola a právě její věk jí dodává ušlechtilé šedé vlasy, zkušenosti a dokonalý půvab, což jí dává zvláštní kouzlo.

Catherine Deneuve

foto: cosmo.ru

Toto je skutečné ztělesnění půvabné francouzské elegance. Catherine se nesnaží být mladá, ale její vzhled je zároveň úžasný v každém věku. Moudrý, atraktivní vzhled a ženskost přitahují ne méně než před desítkami let.

Joan Collins

foto: cosmo.ru

Poprvé ji diváci viděli před 68 lety a od té doby se změnilo několik epoch, ale Joan je pořád opravdová kráska. To je pravděpodobně způsobeno jejím bouřlivým osobním životem: Collins byla vdaná pětkrát a poslední manžel je o více než 30 let mladší než ona.

Tyto celebrity vypadají úžasně navzdory svému věku.

Hlavní foto: cosmo.ru