Ženy jsou si jisté: muži věnují pozornost jejich tváři, postavě a vlasům. Proto po celém světě existuje prosperující průmysl, který „prodává“ krásu ženám: od liposukce po módu.

Mluvila jsem s několika mužskými kamarády a byla jsem velmi překvapena: zjevně se nedívají na to, co si myslíme. Na co tedy kluci reagují především?

Podobnost s jeho matkou

Je těžké tomu uvěřit, ale během prvních 20 sekund setkání vás skutečně mohou srovnávat s tou, jež jej porodila.

Pokud byla jeho máma drobná brunetka s tupým nosem a máte tělo stejného typu, zvyšuje se pravděpodobnost, že se k vám muž bude chovat dobře, o 90%.

Máma je ochrana, něha a náklonnost. A vy jste toho odrazem. Pokud jste nezklamali muže v průběhu komunikace, můžete ho bezpečně „brát jako jistého“. Bude vám věřit na nevědomé úrovni. Stejně tak bude milovat.

Sociální image

Ženy si myslí, že se muž podíval a algoritmus v jeho hlavě dal hned 2 možnosti vývoje událostí: první je lhostejnost a druhá dravé myšlenky.

Vědci však ujišťují, že tomu tak vůbec není. Muž rychle vyhodnotí svůj vzhled a za zlomek vteřiny určí, do které společenské třídy žena patří. Pak uvažuje.

Nesnaží se pochopit, jestli je dívka bohatá, jestli má omezené zdroje, jestli má středomořské opálení, které si nemůže dovolit, nebo diamanty v uších. Nebo to možná prořezává půdu opotřebovaným teniskám? Jedná se o velmi důležité detaily, i když se obecně uznává, že muži jim nevěnují pozornost. A i přesto tomu tak není.

Mozek zpracovává informace a rozpoznává, z kterého kruhu je žena. „Sama sebou“ nebo „cizí“.

Existuje stereotyp, že muži se „zamilují“ do nepřístupných odvážných žen. Nebo sní o světových hvězdách. Ve skutečnosti jsou pro mnoho mužů jako mimozemšťané z jiných světů. Mezi nimi je neviditelná zeď, kterou je psychicky obtížné prorazit.

Mluvený projev

Muž, jako ryba, může návnadu spolknout v podobě atraktivního vzhledu. Je to však pouze první krok v procesu identifikace ženy, kterým nemusí projít.

Kolik rodících se sympatií chřadne v zárodku, když krásná žena začne mluvit nesmysly nebo vulgární výrazy.

Všechno v člověku by mělo být krásné - napsal Čechov. A ještě více u ženy. Hlas, chování, mimika. Způsob, jakým mluví a o čem mluví.

Zpětná vazba

Existuje mnoho lidí, ale těch, které byste rádi měli po svém boku mnoho let, už tolik není. Nestačí vybrat ten správný typ v davu nebo v týmu. Je bezpodmínečně nutné, aby na vás tento typ „reagoval“.

V dnešní době není nedostatek krásných žen. Můžete říci, že jsou všude: v nákupních centrech, v minibusech, v kancelářských budovách. A nejen umyté a vyčesané, ale i upravené, vkusně oblečené. Bohyně zabývající se naléhavými záležitostmi.

Ale jejich rysy na muže vůbec nezapůsobí, dokud v očích ženy nesvítí zajímavé světlo a její úsměv nerozsvítí její tvář.

Někde jsem četla, že zvědavý pohled ženy okamžitě zvyšuje hladinu testosteronu u muže v krvi.

Nestačí tedy, aby ženy zhubly, koupily si parfém od Diora a boty na vysokém podpatku. Potřebujete upřímný zájem, kouzlo vašich očí a trochu kouzla.

Hlavní foto: google.com