Typ osobnosti, který se dnes běžně označuje jako INFJ, považoval Carl Jung za nejneobvyklejší a nejvzácnější.

Co znamená INFJ?

Jednoduché: introvertní, intuitivní, láskyplné a soucitné. A pokud v sobě najdete 4 nebo více vlastností, které jsme sestavili v tomto článku, pravděpodobně k nim patříte.

Takže takoví lidé

1. Vždy se snaží soustředit pouze na ty věci, které jsou důležité a neztrácí čas a energii na všechno. A vždy vědí, jak se postavit na nohy, i když je osud srazil na kolena.

2. Vždy jsou ochotni tvrdě pracovat na dosažení svých cílů, protože vědí, že neexistují žádné zkratky ke štěstí a úspěchu. Ano, mohou odpočívat, ale nikdy nejsou líní a neodkládají na zítra to, co je třeba udělat dnes.

3. Když se něco pokazí a hledají východisko (a někdy i když se všechno zdá v pořádku), tito lidé vždy důvěřují své intuici. Naslouchají hlasu své duše a obvykle jim to prospívá.

4. Tito lidé nevěří, že musí mít nutně mnoho přátel a známých, aby byli smysluplní nebo šťastní. Jsou docela spokojeni s několika přáteli, které mají ... Ale tito přátelé jsou si opravdu blízcí.

5. Tito lidé jsou často empatičtí. Mohou skutečně cítit bolest a negativní emoce lidí kolem sebe, protože je vnímají stejně, jako ostatní lidé vnímají barvy nebo vůně. Mimochodem, to je jeden z důvodů, proč raději tráví svůj volný čas osamoceně nebo s několika vybranými přáteli - dává jim to příležitost k odpočinku a zotavení.

6. Jejich empatie, intuice a další akutní smysly jim dávají dobrou představu o tom, co se děje v myslích jejich okolí. Vždy dokážou pochopit, když se jim někdo snaží lhát nebo když je k nim někdo upřímný.

7. To jsou lidé, kteří si dokážou představit svět odlišný od světa, ve kterém žijeme, ve všech barvách. Je mezi nimi mnoho spisovatelů a umělců. Jsou to lidé, kteří se nebojí myslet mimo krabici a uplatnit své nápady v praxi.

8. Takoví lidé se nesnaží být vůdci, ale pokud tato odpovědnost spadne na jejich ramena, vždy postupují kupředu a inspirují lidi svým příkladem.

9. Tito lidé věří, že při přenosu na papír se myšlenka stává více než jen myšlenkou. Proto se často stávají spisovateli. Protože raději tráví svůj volný čas osamoceně, je to pro ně nejlepší způsob, jak ukázat ostatním, jak se cítí.

10. Takoví lidé nejsou brzdeni problémy. Místo toho, aby panikařili a vzdali se, shromáždili svou vůli v pěst a začali hledat východisko ze situace.

Hlavní foto: binokl.cc