Náš vztah s touto herečkou začal v éře video salonů, filmem „Believe in the Spirit“ (1990).

Skutečné jméno herečky je Demetria Jean Harmon. Narodila se v Novém Mexiku v roce 1962. Vyrůstala se svou matkou a nevlastním otcem.

foto: google

Byla to nefunkční rodina, plná alkoholu, střídání pronajatých bytů. Jako dítě Demi trpěla strabismem a měla problémy s ledvinami. Má oči různých barev (heterochromie): levý má bažinovou barvu a pravý hnědý.

foto: google

foto: google

Po přestěhování do Kalifornie poblíž Hollywoodu opustila Demi školu ve věku 16 let, aby začala s kariérou modelky. A pak se začala zkoušet na castingech.

V 18 letech si změnila jméno a provdala se za rockového hudebníka Freddieho Moora, kterého znala dva roky, od 16 let (v době jejich setkání byl Moore ženatý a bylo mu 29).

foto: google

foto: google

Spolu se svým manželem složila Demi následující píseň:

Zdroj: Youtube.com

Myslíme si, že si dokážete představit, jaký život vedla s touto skupinou rockových a filmových hvězd. To je nepřímo vysvětleno v následujícím videu:

Zdroj: Youtube.com

Ale díky novým přátelům si Demi otevřela cestu do Hollywoodu. A díky svému přirozenému talentu přežila.

Ve věku 20 let získala svou první hlavní roli v televizním seriálu "Městská nemocnice" (1982-1983) a desítky portrétových rolí ve filmech pro mladé.

foto: google

V nedávných rozhovorech Demi uvedla, že byla v té době závislá. Pomohl jí režisér Joel Schumacher, který herečku natočil v roce 1985 ve filmu "Saint Elmo's Firees".

V roce 1987 se provdala za Bruce Willise a porodila tři dcery.

Zdroj: Youtube.com

Mladí lidé se setkali při natáčení seriálu „Na šílených papírech“.

foto: google

foto: google

Sám Bruce Willis odmítl s manželkou vystoupit ve filmu „Believe in the Spirit“ (1990), protože projekt předem považoval za neúspěch.

Všechno se ale ukázalo přesně naopak. Filmy z počátku 90. let vzaly herečku do nedosažitelných výšek s obrovskými peněžními odměnami. Demi Moore byla na chvíli nejlépe placenou herečkou. Byl to skvělý čas.

V letech 1991-1994 proběhlo několik fotografických sezení časopisů, kde se Demi podařilo pózovat, i když byla v sedmém měsíci těhotenství.

Bohužel později začala kariéra upadat. Změnila svého manžela za mnohem mladší Ashtona Kutchera (změnila si jméno a oficiálně se stala Demi Kutcher), s níž manželství trvalo až do roku 2013. Rozvod Demi byl obtížný: byla léčena na neuropsychiatrické klinice, na natáčení nebyl čas.

V současné době se filmová kariéra Demi Kutcherové blíží ke konci. Tato filmová hvězda stárne velmi krásně. Žijeme však v báječné době.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Hlavní foto: google.com