Tatínci jsou stejně dobří rodiče. Ale prostě to nejsou matky. A jejich způsob péče o děti někdy matkám způsobí šok. Pokud o tom ale pečlivě přemýšlíte, dospějete k závěru, že otcové nejsou nepřáteli svých dětí, vůbec neohrožují jejich životy ani zdraví. Jenom se nestarají o maličkosti, když řeší různé vzdělávací problémy.

Například pokud chce táta spát, bude nutně hledat způsob, jak se dobře vyspat. Na rozdíl od matky táta nebude čekat, až dítě usne. Navíc se nikdy nebude soustředit na nic jiného. Dítě jen přiváže k sobě…

foto: google

... nebo přeměňte své spaní na motivující kurz kreslení za účasti všech dětí: kdo lépe nakreslí odpočívajícího tátu, obdrží cenu - sto korun.

foto: google

Jako poslední možnost je vždy možné zapnout televizi, která se o dítě postará, zatímco táta se rozhodl pro „malého šlofíka“.

foto: google

Pokud táta musí jít do obchodu nakupovat nebo si jen jít koupit pivo, vydá se s dítětem na procházku. Nejdůležitější věcí při tom všem je přizpůsobit oblečení počasí.

foto: google

A pokud vaše dítě v kočárku tiše sedí, usnadňuje to jen nakupování!

foto: google

Sledováním některých otců se zdá, že nikdy nebudou mít žádné problémy. Protože mohou snadno uvařit čerstvou kávu nebo připravit romantickou večeři pro manželku a zároveň se postarat o dítě.

foto: google

Ale není to tak jen s ranní kávou! Snadno smaží maso, připraví grilování ve společnosti malého dítěte. Navíc tím nebude nikdo trpět - ani dítě, ani maso, ani chuť k jídlu.

foto: google

Pokud je to nutné, mohou krmit vaše dítě podle plánu, bez ohledu na to, co se děje. I když vás rozptyluje práce, televize nebo sociální sítě. Prostě vždy najde způsob, jak používat různá technologická zařízení.

foto: google

foto: google

Táta může dělat oba úkoly najednou: vaření a krmení. Kromě toho může také sledovat seriály.

foto: google

I když dítě chce jíst jen v přítomnosti své milované matky, otcové vědí, jak se s touto situací vypořádat.

foto: google

Mohou snadno vyměnit plenu pro každé dítě, i pro ty nejnáročnější.

foto: google

A budou se mobilizovat, aby sportovali nejen s jedním, ale také se dvěma dětmi. A někdy dokonce s celou mateřskou školou.

foto: google

No, když je čas spát a v okolí není žádná maminka, která by mohla dítě uklidnit, otcové nebudou vůbec zmatení. Vezmou kytaru a zazpívají tu nejlepší ukolébavku na světě.

foto: google

Nyní, milé maminky, nebojte se, když budou děti ponechány v péči jejich otce. Nyní víme, že táta zvládne všechno absolutně bez problému!

Hlavní foto: google.com