Moderní psychologové vědí, že charakter člověka se často projevuje i v maličkostech. Jak se držíte za ruce, jak chytíte zábradlí a dokonce i to, jak nosíte tašku. Neděláme si legraci. V druhém případě máme dokonce pěkný test.

Stačí si vybrat, jak chcete tašku nosit. A my vám řekneme, jaký jste člověk.

foto: vazhnoznat.com

1. Lidé, kteří volí batohy přes tašky, milují dobrodružství, jsou vedeni touhou naučit se něco nového. Mají úžasnou kombinaci spontánnosti a spolehlivosti.

foto: vazhnoznat.com

2. Lidé, kteří dávají přednost nošení tašky v ruce, se vždy snaží mít situaci pod kontrolou. Často je vede strach, že věci nemusí jít podle plánu. Obvykle jsou upřímní a spontánní a především si váží svých blízkých.

foto: vazhnoznat.com

3. Taktičtí a opatrní lidé. Vědí, jak říkat pravdu přímo, aby neurazili city jiných lidí. S lidmi však tolik nekomunikují a tráví čas tím, že se pohřbívají v knihách.

foto: vazhnoznat.com

4. Takoví lidé nedůvěřují světu a lidem kolem sebe, snaží se udržet to nejcennější blízko sebe. Samy o sobě jsou zároveň velkorysými a otevřenými osobnostmi, které si cení především poctivosti a altruismu.

foto: vazhnoznat.com

5. Kreativní a trochu divocí lidé, kteří si nejvíce cení svobody. Vždy jsou pro ostatní zajímavé, mohou ostatní inspirovat k dosažení úspěchů.

foto: vazhnoznat.com

To vše se může zdát trošku přitažené za uši, ale je na tom zrnko pravdy. Nakonec jsou lidé docela předvídatelní tvorové.

Hlavní foto: vazhnoznat.com