Před čtyřmi lety si obyčejný student nedokázal představit, že se jeho fotografie stanou skutečnou inspirací a motivací pro ženy všech věkových skupin. Poté přišel do Milána Angelo Napolillo, aby vstoupil na univerzitu, a znovu si uvědomil, že toto město se z nějakého důvodu stalo centrem světové módy.

Nejvíc ze všeho mladý muž vždy obdivoval vzhled starších žen v Itálii. V Miláně je tato svoboda a touha žít, s nimiž ženy září, patrné v jejich vzhledu. Muž připouští, že on a jeho přátelé takové dámy závidí: když se chlapci vrhnou na vysokou školu, milánské ženy tiše pijí kávu někde v centru města. Zároveň všechny vypadají prostě úžasně.

Ano, některé dámy nosí drahé oblečení slavných značek a odpovídající doplňky, ale najdete zde velmi levnou a zároveň vkusnou módu. Angelo si je jistý, že to není nejdůležitější věc. Celá „přitažlivost“ těchto dam spočívá v jejich odvaze a jejich vlastní milosti. Italské ženy všech věkových skupin se nebojí ukázat svou osobnost, neváhají vystoupit z davu a upoutat pozornost.

I když jejich věk již dávno překročil 60 let, vědomí, že žena je vždy žena, krásná a elegantní, je nejúžasnější.

foto: tourister.ru

Za čtyři roky Angelo zveřejnil asi 400 fotografií žen, které náhodně potkal na ulici. Jak muž připouští, zpočátku fotografoval své protagonisty z dálky v obavě, že bude nepochopen. Postupem času se však jeho práce stala tak populární, že příbuzní těchto žen, kteří na fotografiích najednou našli známé tváře, někdy zanechali nadšené komentáře a obecně podporovali autorovu myšlenku. Angelo osobně poznal některé ze svých postav, kteří ochotně souhlasili s novými fotografiemi.

foto: tourister.ru

Angelo se nyní nebojí oslovit cizince s žádostí o pózování. Mnozí, kteří poznali Angelov foto projekt, mu s radostí věnovali minutu své pozornosti.

foto: tourister.ru

Mladý muž ví, že v davu nehledá ženu v drahých značkových šatech. Je pro něj důležité, aby byl celý obraz jako celek harmonický. A takové ženy se podle Angela často nacházejí v ulicích Milána.

foto: tourister.ru

Profily fotografů na sociálních sítích si získaly nesmírnou popularitu, a to vše díky jednomu jednoduchému nápadu, který inspiruje tisíce předplatitelů - nikdy byste neměli zapomenout na jeho atraktivitu.

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

foto: tourister.ru

Hlavní foto: tourister.ru